Haberler

Eski FRP Kitapları Yeniden Piyasada!

frp-malzemeleri-banner

Eski FRP kitapları yeniden piyasada dedik ama kitapçıların raflarında değil, bu sefer dijital raflarda.

DriveThruRPG sitesine yeni Dungeons & Dragons kitapları eklendi. Yani yeni kitaplar derken eski kitaplar yeniden eklendi.

FRP ZarıYeni eklenen kitaplardan bazıları şöyle;

Dark Sun – City-State of Tyr : İlk kez 1993 yılında yayınlanmış ve Walter M. Baas tarafından yazılmış ilk Dark Sun kaynak kitabıdır. City-State of Tyr’den önce bazı Dark Sun senaryolarında Dark Sun ile ilgili bilgiler verilmiştir ancak tam anlamıyla bir kaynak kitap olan ilk Dark Sun kitabıdır. Kitap, Tyr şehrini anlatmaktadır.

Spelljammer – Lost Ships : Unutulmuş Diyarlar’ın yaratıcısı Ed Greenwood’un yazdığı ve 1990 yılının Nisan ayında yayınlanmış bir referans kitabıdır. Spelljammer dünyasının yaratıcılarından Jeff Grubb, Ed Greenwood’dan eğlenceli oyuncaklar seti yaratmasını istemesi üzerine bu kitap ortaya çıkmıştır. Bilimkurgu ve fantazyanın harmanlandığı Spelljammer dünyası sevenler bu kitabı mutlaka okusun.

Planescape – Something Wild : Planescape’in merkezi Sigil’de başlayıp farklı düzlemlere yolculuğa olanak sağlayan bir macera kitabı. 4. ve 7. seviyeler arasında 4 ile 6 karakterle oynanan bu macera için Planescape Boxed Set’e de ihtiyacınız var. Eğer Planescape hakkında bilgiliyseniz Boxed Set’e ihtiyaç duymadan bu senaryo ile maceraya başlayabilirsiniz.

Ravenloft – Forbidden Lore : Forbidden Lore, içeriğinde 5 kitap içeren bir settir. Karanlığın, korkunun ve korkunun yaratıklarının hüküm sürdüğü toprakları anlatan kitaplar, Forbidden Lore setinin içinde mevcut. Setin içerisinde Dark Recesses, Nova Arcanum, Oaths of Evil, Cryptic Allegiances ve The Waking Dream isimli kitaplar var.

Ravenloft – Masque of the Red Death and Other Tales : Edgar Allan Poe hayranları için isim tanıdık gelmiştir. Kızıl Ölümün Maskesi isimli Edgar Allan Poe hikayesinden esinlenen bir Ravenloft senaryosu bu. Macera, oyuncuları 1890’ların karanlık atmosferine götürüyor. Kitapta; Edgar Allan Poe, Bram Stoker ve Arthur Conan Doyle’ın da maceraya etki eden yazılarını da bulacaksınız.

Kitaplar çok uygun fiyatlarla satışta. Bunları dışında daha pek çok Dungeons & Dragons kitabına da buradan ulaşabilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  LEGO Ghostbusters Serisi Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.