Haberler

Eski Dünyanın Orduları Yayında!

Eski Dünyanın Orduları

Sitemizden daha önce duyurduğumuz, özel sahne arkası görüntülerini ve fragmanlarını yayınladığımız; uzun süredir beklenen Türk yapımı fantastik-bilimkurgu filmi Eski Dünyanın Orduları yayınlandı!

Sadece 2 öğrenci tarafından hiçbir sponsor ve prodüksiyon desteği olmadan çekilen “Eski Dünyanın Orduları”, ilk Türk orta metrajlı bağımsız bir bilimkurgu filmi olma özelliğini taşıyor. Gelişmiş görsel efektlere sahip film,  destansı savaş sahneleri ile ilgi çekiyor. Görsel efektlerin tamamı ve müzikleri de yönetmenin imzasını taşıyor.

Eski Dünyanın Orduları PosterFilmin yönetmeni İsmail Kemal Çiftçioğlu, görüntü yönetmeni Cezmi Kardaş, oyuncuları ise Tuncay Çakmanus, Çilem Özel, İsmail Kemal Çiftçioğlu, Metin Yağlı ve Yavuz Sinan İleri.

Filmin dünyasına giriş niteliğindeki konusu şu şekilde;

Sargon, ne zaman başladığını bile hatırlamadığı korkunç bir savaşın tam ortasında mücadele eden deneyimli bir askerdir… Zaman ve mekandan yoksun bu muazzam savaş alanında tek düşmanı “Cellat” diye tabir ettiği büyük bir savaşçıdır. Sınırsız silah ve akıl oyunlarıyla bezenmiş, orduların ve sayısız dünyaların önemsiz bir piyon gibi devrildiği bu korkunç dövüşte Sargon, bir türlü Cellat’a karşı üstünlük gösterememektedir. Cellat’ın zaman ve mekan üzerinde kavrayamadığı bir gücü vardır. Bu gücü kendisi de ele geçirebilirse oyunu sona erdirebilecektir…

Sizleri daha fazla sıkmayalım; ve işte film karşınızda! Herkesin ellerine, aklına, emeğine sağlık. FRPNET olarak tüm ekibi canı gönülden tebrik ediyoruz.

ESKİ DÜNYANIN ORDULARI

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Bağımsız Oyun Stüdyosu Semruk Games’ten Oyun Ekosistemine Güçlü Giriş

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.