Haberler

En Fantastik Oyun Odası

orta-cag-temali-frp-oyun-odasi-banner

FRP oyuncularının ihtiyacı olan en önemli şeylerden biri, tamamen izole edilmiş, rahat ve konforlu bir oyun odasına sahip olmak. Hele bir de konsepte uygun masa, süs ve mumlar eklenince atmosfer tamamlanır.

İşte bunlara ve daha fazlasına sahip olabileceğiniz, oyun odası Geoghagan Woodwork tarafından inşa edilmiş. Ortaçağ temalı bu oyun odasından asla çıkmak istemeyeceksiniz!

Daha önce sizlere “Dünyanın En İyi Dungeons & Dragons FRP Odası” ve “Muhteşem FRP Odası” başlıklarıyla başka odalar da tanıtmıştık.

FRP oyuncuları zaman geçtikçe yıllara yenik düşmeye başlıyor. İş ve ev arasında mekik dokurken, haftanın 1 gününü belki de ayın 1 gününü FRP oyunlarına ayırabiliyorlar. Ayırdıklarında da, bunu rahat bir ortamda yapmak istemeleri en doğal hakları.orta-cag-temali-frp-oyun-odasi-gorsel-000

Dungeons and Dragons ve Pathfinder takipçileri, belli bir atmosferi yakalamak için ufak ışıklandırmalar, müzik ve süsler kullanıyor. Bu fikirden yola çıkan Geoghagan Woodwork ekibi, 13. yy Orta-çağ temasına uygun bir oyun odası hazırlamış. Odanın atmosferi, dönemini andıran bir han görüntüsünde. Bunu sağlamak için de bol bol ahşap çalışma kullanılmış.

Odadaki su ve elektrik tesisatı oldukça başarılı bir şekilde gizlenmiş. Belli noktalar deri kaplamalar ya da kılıç-kalkan süsleriyle gizlenmiş. Böylece ilk bakışta kendinizi zamanda yolculuk etmiş gibi hissedebilirsiniz.

Ahşap masa üzerinde ve hatta içerisinde hem oyuncuların, hem de oyun yöneticisinin işini kolaylaştıracak eklemeler var. Her oyuncuya ait bir çekmece bulunuyor. Oyun yöneticisi dilerse, masa kaplamasını kaldırarak altına gizlenmiş devasa zindanı ortaya çıkartabiliyor.

Bu şahane oda içerisinde saatlerce oyun oynamak isteyebilirsiniz. Mumlarla ışıklandırılmış, duvarları çeşitli kılıç, kalkan süslemeleriyle dolu bu efsane oyun odasının detaylarını Geoghagan Woodwork’ün resmi sayfasında da bulabilirsiniz. Biz de seçtiğimiz güzel görüntüleri aşağıda sizlerle paylaşalım.

orta-cag-temali-frp-oyun-odasi-gorsel-001

orta-cag-temali-frp-oyun-odasi-gorsel-002

orta-cag-temali-frp-oyun-odasi-gorsel-003

orta-cag-temali-frp-oyun-odasi-gorsel-004

orta-cag-temali-frp-oyun-odasi-gorsel-005

orta-cag-temali-frp-oyun-odasi-gorsel-006

orta-cag-temali-frp-oyun-odasi-gorsel-007

orta-cag-temali-frp-oyun-odasi-gorsel-008

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Disney Karakterleri Zombilere Karşı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.