Haberler

En Fantastik İskambil Destesi

Kart Banner

Fantastik kurgunun önemli isimlerinin bulunduğu deste KickStarter projesi olarak hayata geçiyor.

Uygun fiyat karşılığında bu eğlenceli desteye siz de sahip olabilirsiniz.

2009 yılından bu yana fantastik kurgunun ve rol yapma oyunlarının ustalarını iskambil kartlarına yansıtan Richard Loomis, oyunculardan destek bekliyor.

Karşımızdaki kart destesi öyle egzantirik bir oyuna ait değil. Bildiğimiz karo, as, maça, sinek kartlarından oluşan bir deste. Ancak içlerinde Gary Gygax, Dave Arneson, Jim Dunnigan, Redmond Simonsen, Lou Zocchi, Duke Seifried, Tom Shaw, John Hill, Marc Miller, Rich Banner, Frank Chadwick, Loren Wiseman, Don Greenwood, Sid Sackson, Greg Stafford ve Steve Jackson gibi önemli isimler bulunuyor.Fantastik Kart Destesi

Öte yandan fantastik dünyaya yön vermiş sistemlere, yaratıklara da yer verilmiş. Loomis’in destesiyle istediğiniz kart oyununu oynayabilirsiniz. 51, Papaz Kaçtı, Batak, Pişti, 101, Briç arasından istediğinizi beğenin. Ya da kartlardan kule yapıp daha sonra onlar dağıtabilirsiniz. Size kalmış.

Yapacağınız destekler ile kendi fantastik karakterlerinizi de ekleyebilme imkanınız var. Yapacağınız 2$ veya üzeri bağışta size gelecek e-posta ile kartlarda yer almasını istediğiniz isimleri oylayabilirsiniz. İsimler ise şöyle;

Aaron Allston, Richard Berg, Jolly Blackburn, Larry Bond, Greg Costikyan, Steve Crompton, Liz Danforth, Larry Elmore, Richard Garfield, Don Greenwood, Julie Guthrie, Reiner Knizia, Kerry Lloyd, Rick Loomis, Alan R Moon, Sandy Petersen, Michael Pondsmith, Charles Roberts, Jeff Siadek, Michael Stackpole,  Ken St Andre, Klaus Teuber, Margaret Weiss ve Jordan Weisman. İsterseniz kendiniz de bir isim önerebilirsiniz tabii ki.

Projenin 5.000 dolar toplaması gerekiyor. Şimdiden 1.000 dolar toparlamayı başardı. Ay sonuna kadar da istediği bütçeyi toplayacak gibi gözüküyor. Kartlara destek olanlar, yıl içerisinde destelerine kavuşabilecek.

Siz de katkıda bulunmak isterseniz projenin KickStarter sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.