Haberler

Emekli Disneyciler’den Steampunk Animasyonu – Hullabaloo

hullabaloo-banner

Disney’in başarılı animasyonlarının arkasındaki önemli isimler, bir araya gelerek muhteşem bir animasyon projesine el attılar.

El ile çizilecek olan animasyon projesinin ismi Hullabaloo. Konsepti ise steampunk olacak!

Projenin başındaki isim, daha önce Aslan Kral ve Pocahontas animasyonlarında çalışmış olan James Lopez.

YouTube player

Projede yer alan diğer isimler ise şöyle;

James Lopez (Pocahontas, Lion King ve Paperman). Animasyoncular Bruce Smith (Tarzan, Who Framed Roger Rabbit), Rick Farmiloe (The Little Mermaid, Aladdin, ve Beauty and the Beast), Minkyu Lee (Frozen, Princess and the Frog), Sandreo Cleuzo (Enchanted, Emperor’s New Groove) ve Sarah Airriess (Wreck-It Ralph ve Paperman). Çizer Alexa Summerfield Goriup (Prince of Egypt, Spirit) Modelleme uzmaı Joffery Black (The Incredibles, Rataouille) ve Leo Olivetto.

Animasyonun kısa film olması planlanıyor ancak yeteri kadar para toplanabilirse belki uzun metrajlı bir animasyon da seyredebiliriz. Belki de büyük yapım firmaları da projeye destek olup animasyonun uzun metraj olmasına katkı sağlayabilirler.

hullabaloo-cars

Hullabaloo’nun konusu kısaca şöyle;

Hullabaloo, Veronica Daring’in hikayesini anlatıyor. Veronica Daring, okuldan başarılı bir şekilde mezun olup evine geri dönen başarılı bir bilim insanıdır Eve döndüğünde mucit babası Jonathan Daring’in ortalıktan kaybolduğunu görür. Veronica, babasını aramak için bir maceraya atılır ve bu sırada yine bir mucit olan Jules ile tanışır. Böylelikle birlikte maceralar yaşarlar.

Proje, IndiGoGo sayfasında açılalı henüz 4 gün olmasına rağmen istediği paradan çok daha fazlasını kazanmış durumda. Görünüyor ki Hullabaloo, tek bir animasyon olmayacak ve seri halinde devam edecek. Şimdiden ikinci film için bile yeterli paraya ulaşılmış durumda.

Siz de bu muhteşem projeye destek olabilirsiniz: IndiGoGo Hullabaloo sayfası

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Cyberpunk Temalı Cyber Odyssey Kutu Oyunu Geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.