Haberler

Elon Musk, Mechaları Gerçeğe Dönüştürecek

Çılgın girişimci Elon Musk, yeni projesini attığı tweet ile duyurdu. Genellikle şirketlerine finansman sağlamak için geliştirdiği ilginç ürünleri sosyal medyada paylaşıyor. Daha öncesine alev silahı ve şapka satışı yapan Musk, bu sefer dev bir robotla karşımıza çıkabilir.

Özellikle Battletech, Robotech ve hatta Voltron gibi eserlerle bize kendini tanıtan,  bir pilot tarafından kontrol edilerek yürüyebilen robotlar olan mechalar gerçek olacak.

SpaceX, Tesla ve Boring Company şirketlerinin kurucusu olan Elon Musk, yeni geliştireceği projeleri sosyal medya paylaşımlarıyla duyurmayı artık bir adet haline getirdi. Özellikle Boring Company şirketine finansman sağlamak için sırasıyla şapka, alev silahı ve tuğla satışları yapmıştı. Bu ürünlerin ilk duyurularını da attığı tweetler ile duyurmuştu.

Özellikle Twitter’ı çok aktif kullanan Musk, bugün bir tweet atarak “Mecha yapmanın vakti geldi.” yazdı. Bu tweetten Musk’ın sıradaki projesinin dev bir robot yapmak olduğunu düşünüyoruz. Bu adam bilimkurguyu ve fantastiği seviyor, biz de onu seviyoruz!

İlginizi Çekebilir  Cyberpunk 2077 Videosundaki Gizli Mesaj

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu