Edebiyat

“Yaz Şövalyesi” Raflarda!

yaz-sovalyes-banner

Jim Butcher’ın ünlü serisi Dresden Dosyaları’nın 4. kitabı “Yaz Şövalyesi“, İthaki Yayınları etiketi ile raflardaki yerini aldı.

Okuyucular, bir süredir serinin yeni kitabını heyecanla bekliyorlardı ve beklenen an sonunda geldi. Harry Dresden’in fantastik maceraları devam ediyor!

yaz-sovalyesi-dresden-4Kız arkadaşı yeni edindiği kana susamışlıkla baş etmek için Chicago’yu terk ettiğinden beri Harry Dresden bitkin ve çökmüş bir hâldeydi. Kirasını ödeyemiyordu. Dostlarından uzaklaşıyordu. Hatta en son ne zaman duş aldığını bile anımsayamıyordu.

Telefon rehberindeki tek profesyonel büyücü umutsuz bir adama dönüşmüştü.

Tam işler bundan daha kötü gidemezmiş gibi göründüğü sırada Perilerin Kış Kraliçesi çıkageldi. Harry’nin reddedemeyeceği bir teklifi vardı. Tabii eğer vaftiz Peri Annesi’nin kendisi üzerindeki doğaüstü bağlarından ve kötü talihinden kurtulmak istiyorsa… Tek yapması gereken Yaz Kraliçesi’nin sağ kolunu, yani Yaz Şövalyesi’ni kimin öldürdüğünü bulmak ve Kış Kraliçesi’nin adını temize çıkarmaktı.

Oldukça basit görünüyordu ama Harry, Peri politikalarına bulaşmaması gerektiğini iyi biliyordu. Ta ki tüm dünyanın kaderinin bu davayı çözmesine bağlı olduğunu öğrenene kadar…

Kitabın çevirisi Ulaş Apak’a ait. Kitabın künye bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Dresden Dosyaları bölümümüze ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yaz Şövalyesi kitabından tadımlık bir bölümü okumak isterseniz hemen tıklayın!

İyi okumalar.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.