Edebiyat

Vampir Lestat Yeniden Uyanıyor!

vampire-lestat-banner

Usta yazar Anne Rice, yazdığı vampir romanlarının başkahramanlarından biri olan Lestat‘ı yeniden uyandırmaya hazırlanıyor.

11 yıl sonra Vampire Chronicles (Vampir Günlükleri) serisine yeni kitap yazmaya karar veren Anne Rice, son kitap olan Blood Canticle (Kan İlahisi) kitabını 2003’te yazmıştı.

vampire-lestatOğlu Christopher ile “The Dinner Party Show” isimli internet programına katılan yazar, Interview with the Vampire (Vampirle Görüşme) kitabı ile tanıdığımız, beyazperde de Tom Cruise’un sonrasında da Stuart Townsend’in canlandırdığı Lestat karakterini yeniden uyandıracağını söyledi.

Anne Rice, 11 yıl sonra Prince Lestat (Prens Lestat) isimli kitapla seriyi yeniden canlandıracak. “Kitap, Lestat ve diğer vampirlerin şu anda neler yaptığını anlatacak,” diyor Anne Rice.

Anne Rice’ın Vampire Chronicles serisi romanları, Vampire the Masquerade serisi için de en iyi kaynak kitaplar arasında yer alıyor. White Wolf’un vampir sistemine ve vampir mitolojisine en uygun romanlar olduğunu belirtmekte fayda var. Kısacası parlayan vampirler yok!

Prince Lestat kitabının 28 Ekim 2014 tarihinde raflardaki yerini alması bekleniyor.

Programı ve Anne Rice’ın açıklamalarını buradan izleyebilirsiniz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.