Edebiyat

Silver Surfer Çizgi Romanı Türkçe!

silver-surfer-cizgi-romanGerekli Şeyler, önce sadece hobi mağazası olarak hizmet veriyordu fakat bir süredir de çizgi roman yayıncılığı ile çok başarılı işlere imza attı.

Diabolik, One Piece, Naruto, Watchmen, Wolverine, Vampirella derken şimdi de Marvel’ın klasiği olan (benim de en sevdiğim süper kahraman olan) Silver Surfer çizgi romanlarını dilimize kazandırdı. Başarılı çevirisi ve kaliteli baskısı ile dikkat çeken Silver Surfer serisi 2 cilt halinde satışa çıktı.

İlgili Makaleler

Silver Surfer çizgi romanlarını Marvel’ın en başarılı yazarlarından, çizgi romanların üstadı Stan Lee yazdı ve usta çizer John Buscema çizdi. Marvel evreninin en tanınan karakterlerinden biri olan Silver Surfer’ın nasıl bu hale geldiğinin tüm hikayesini bu seride okumanız mümkün.

silver-surfer-koleksiyon-ciltKitabın arka kapak yazısı şu şekilde:

GÖKLERİN PARLAK ŞÖVALYESİ GELİYOR

Sevgili gezegeni Zenn-la’yı kurtarabilmek için, Norrin Radd, Galactus’un elçisi olarak kendini kurban eder. Dünya’ya geldiğinde ise insanlığını tekrar keşfederek dünyaların yok edicisi efendisine kafa tutar. Şimdi ise yeni evine mahkum olmuş bir şekilde iyiliğin koruyucusu, kötülüğün ise acımasız cezalandırıcısı olmaya devam ediyor. O uzay yollarının parlak muhafızı… O Silver Surfer…

Çizgi roman okurlarının yıllardan beri beklediği klasik eser Silver Surfer, uzun bir aradan sonra, maceralarının bir araya toplandığı iki cilt ile raflardaki yerini alıyor. Yeni dönemde Marvel’ın Fantastik Dörtlü filmi ile gündeme gelen Silver Surfer, Stan Lee ve John Buscema’nın başyapıtı sayılıyor.

İki cilt halinde yayınlanan bu serinin özel koleksiyonluk tek cilt baskısını da yalnızca Gerekli Şeyler mağazasında veya Gerekli Şeyler online satış sitesinde bulabilirsiniz. Eğer Silver Surfer seviyorsanız -benim gibi- bu özel koleksiyonluk cildi almanızı öneririm.

Şimdiden iyi okumalar. Ben gider!

To me my board!

 

Silver Surfer Cilt 1 bilgileri için: https://frpnet.net/kitaplar/cizgi-roman/silver-surfer-cilt-1

Silver Surfer Cilt 2 bilgileri için: https://frpnet.net/kitaplar/cizgi-roman/silver-surfer-cilt-2

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.