Edebiyat

Marvel, What If…? Evrenini Romanlarla Genişletmeye Hazırlanıyor

İkinci sezonunun yapım süreci devam eden What If…? için romanlar yolda. Loki, Spider-Man ve Moon Knight‘a odaklanacak olan serinin Loki’ye odaklanan ilk romanı 2024’te çıkacak.

2021’de Disney+‘da yayınlanan What If…? hepimiz için beklenmedik bir sürpriz olmuştu. Watcher‘ın rehberliğinde Marvel Çoklu Evrenleri‘ne uzandığımız yapımda, alıştığımız hikayelere ve karakterlere farklı açılardan bakma şansı bulmuştuk. Animasyonun ikinci sezonunun yapım süreci devam ederken Marvel da boş durmayarak What If…? evrenini yeni romanlarla genişletme kararı aldı.

Penguin Random House Worlds yayınlarıyla iş birliği yapacak olan Marvel, 2024 yılında üç farklı What If…? romanı çıkaracak. Duyuruya göre ilk etapta Loki, Spider-Man ve Moon Knight için romanlar gelecek. Hikayelerde ayrıca Valkyrie, Scarlet Witch ve Venom gibi sevilen karakterler de yer alacak. Serinin ilk romanı ise Loki’ye odaklanan “What If… Loki Was Worthy?“. Planlanan yayın tarihi ve yazarlar da şöyle:

  • What If… Loki Was Worthy? A Loki and Valkyrie Story – Madeleine Roux, 12 Mart 2024
  • What If… Wanda Maximoff and Peter Parker Were Siblings? A Scarlet Witch and Spider-Man Story – Seanan McGuire, Temmuz 2024
  • What If… Marc Spector Was A Host To Venom? A Moon Knight and Venom Story – Mike Chen, Ekim 2024

What If… Loki Was Worthy’nin kapak görseli de paylaşıldı.

Animasyonun ikinci sezonu için henüz yayın tarihi duyurulmadı. Beklerken Türkçe okumak için sevdiğiniz yayınevlerine şimdiden baskı kurmaya başlayın derim.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.