Haberler

Dungeons & Dragons – Dice Masters Oyunu Duyuruldu

wizkids-banner

Yeni Dungeons & Dragons sisteminin çıkış tarihleri ve detaylarının yankıları sürerken dünyaca ünlü minyatür ve masaüstü oyun üreticisi WizKids‘ten yeni bir açıklama geldi.

Geçtiğimiz aylarda Marvel Dice Masters‘ı çıkararak kart ve zar oyunlarını birleştiren WizKids, şimdi de Dungeons & Dragons Dice Masters için hazırlanıyor.

D&D Dice Masters oyunu bir FRP oyunundan ziyade kartlar ve zarlar ile oynanabilen kendi başına bir oyun olacak. Unutulmuş Diyarlar evrenini temel alacak olan oyunun hazırlıkları başladı. WizKids, oyunu 2014’ün sonunda piyasaya sunmayı düşünüyor.

Marvel Dice Masters zarları
Marvel Dice Masters zarları

Oyun kendi başına oynanabildiği gibi diğer Dice Masters oyunları ile de harmanlanabilecek. Değişik şekillerdeki ve renklerdeki zarlarla oynanan oyunda koboldlar, beholderlar, illithidler, ejderhalar ve drowlar olacak. Tabii ki daha pek çoğu da sonradan gelecektir ancak ilk açıklananlar bunlar.

Dungeons & Dragons Dice Masters oyunu için çıkacak ürünler arasında Başlangıç Seti, Booster Paketi, Oyun Matları ve Saklama Kutusu bulunuyor.

Oyun ile ilgili herhangi bir detay belirtilmedi ancak önümüzdeki günlerde güzel fotoğraflar göreceğimizi düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir  Dungeons & Dragons Bir Kez Daha Magic ile Buluşuyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu