Haberler

Dungeons and Dragons: Attack Wing Satışa Çıktı!

dnd-attack-wing-banner

DnD markası altında hazırlanan Attack Wing, sisteme aşina olan oyuncuları, farklı bir açıyla kendilerine çekiyor: Ejderhalar! DnD evreninin merkezinde olan bu ihtişamlı yaratıkları, Attack Wing isimli kutu oyun sayesinde kontrol edebileceksiniz.

FFG firmasının X-Wing ve Wizkid’in Star Trek: Attack Wing kutu oyunları, kısa sürede büyük bir ilgi yakalamayı başardı. DnD markası, Wizkid’in Star Trek oyununu model alarak, kendine ait bir hava çarpışma kutu oyunu hazırladı. Burada uzay gemileri yerine, ejderhaları kontrol edebileceksiniz.dnd-attack-wing-kutu-oyunu-gorsel-002

Benzer oyunlarda uzay gemilerini kontrol eden oyuncular, ellerindeki minyatürler ve destek kartları ile rakibini alt etmeye çalışıyordu. DnD: Attack Wing oyunu da bu mekaniklere göre çalışıyor. Tek farklı, çeşitli ek paketler ile birlikte sürülecek kara kuvvetleri kartları ile ejderhalarınıza yeni güçler ekleyebileceksiniz.

Oyun piyasaya çıktı. Temel kutu ve 3 farklı ejderha modelini içeren oyunu 50 dolar etiket fiyatıyla satın alabilirsiniz. Oyunun yapımcıları, ilerleyen süreçte 7 adet genişleme paketi çıkaracağını belirtiyor. Bu paketlerde, yeni kartlar ve ejderhalar bulunacak. Fiyatlarının 15 ile 25 dolar arasında değişeceğini belirttiler.

Siz de bu eğlenceye katılmak istiyorsanız, Wizkid’in resmi sitesine giderek, oyunu sipariş edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Eye of the Beholder 4 Geliyor! (Fan Yapımı ama Olsun)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.