Haberler

Dungeons And Dragons Live Etkinliğinin Detayları Belli Oldu

Bu yıl online olarak yapılacak Dungeons And Dragons Live etkinliği, birçok ünlü D&D oyuncusunu bir araya getirecek. Ayrıca Wizards ekibinden de yeni tanıtım bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl büyük bir beğeniyle izlenen ve ünlülerin de akın ettiği Dungeons And Dragons Live etkinliği bu yıl da tüm hızıyla kaldığı yerden devam edecek. Tek sorun tüm dünyamızı sarmış olan COVID-19 salgını. Ancak bunu teknolojinin bize verdiği nimetleri kullanarak aşabileceğiz.

D&D Live 2020, 18-20 Haziran tarihlerinde online olarak düzenlenecek. Roll w/Advantage programında birçok ünlüyü D&D oynarken izleyebileceğiz. David Harbour, Brandon Routh, Thomas Middleditch, Karen Gillian gibi ünlüler bu etkinliğe katkı sağlayacaklar.

Etkinlik süresince sadece rol yapma oyunları olmayacak. Çeşitli röportajlar yanı sıra, oyuncularla fikir alışverişi yapılacak paneller de düzenlenecek. Ayrıca Wizards of the Coast ekibinin, Dungeons And Dragons için yeni ürünler tanıtması bekleniyor.

Etkinliğin özel temalarından biri de ABD’de çocukların daha iyi eğitim almalarını sağlayan ve sağlık programı, yaşama alanı gibi programlar sunan Red Nose Day için Return to the Glory isimli 6-8 Seviyeler arası, sadece ork karaktere özgü kısa bir macera modülü sunulacak. Bu modülü de hızlıca satın almak isterseniz buradaki bağlantıdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

D&D Live etkinliğinin içeriğine daha yakından bakmak ve online etkinlikteki yerinizi ayırtmak için resmi web sitesine göz atabilirsiniz. Ayrıca aşağıya da eğlenceli tanıtım videosunu bırakıyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dungeons and Dragons Tarihçesi - Bölüm 2 Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.