Dizi Haberleri

Yeni Doktora Yeni Logo

Bir bilimkurgu klasiği haline gelen Doctor Who dizisi, 11. sezona hem kadın bir Doktor hem de yeni logoyla başlayacak. Doctor Who’nun logosu yine değişti.

Bu sonbaharda yayınlanacak olan Doctor Who dizisi neredeyse baştan aşağı yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkacak. Steven Moffat’ın ayrılışının ardından Chris Chibnill ve Matt Strevens dizinin yapımcılığına getirildi. Ayrıca dizinin henüz  adı açıklanmayan yeni bir bestecisi de var. 12. Doktor olan Peter Capaldi’nin yerine tarihte ilk kez bir kadın Doktor geldi. 13. Doktor’u canlandıracak Jodie Whittaker da bir kadın Doktor olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Doctor Who baştan aşağı yenilenirken 11. sezon logosu da göründü.

Uluslararası bağlamda Little Hawk ajansı ile çalışan BBC, Ekim ayında başlayacak dizinin logosunu önce yukarıdaki görsel, sonrasında ise aşağıdaki video ile duyurdu.

Bilimkurgu ve Doctor Who hayranları olarak yeni sezondan umutluyuz ama pek çok değişiklik göreceğiz diye düşünüyoruz. Bunu sadece logo değişiminden değil, tüm ekibin de değişmesini göz önünde bulundurarak söylüyoruz. Kaldı ki bu, Doctor Who logosunun ilk değişimi değil.

İlginizi Çekebilir  The Shannara Chronicles 5. Bölüm Teaserı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu