Dizi Haberleri

Y: The Last Man, Kanal Değiştirdi

FX üzerinden yayınlanması planlanan Y: The Last Man uyarlaması, artık Disney’in altında olan Hulu üzerinden yayınlanacak.

Ülkemizde Çizgi Düşler etiketiyle Y: Son Erkek adıyla yayınlanan Y: The Last Man, geçtiğimiz yıllarda bir dizi olarak karşımıza çıkacaktı. Ancak prodüksiyon işlerinin uzaması ve pandemi sebebiyle ertelenmişti. Bir süredir de bu yapımdan ses seda yoktu.

Brian K. Vaughan tarafından yazılan ve Pia Guerra, Goran Sdzuka, Paul Chadwick gibi önemli kalemlerin elinde çizilen Y: The Last Man, gezegen üzerindeki tüm erkeklerin yok olduğu bir kıyamet sonrası senaryosu anlatıyor. Gezegenin son erkeği olan Yorick Brown ve onun maymunu Ampersand’in hikayesini anlatan uyarlamayı biz de oldukça merak ediyorduk.

İlgili Makaleler

Yeni yapılan açıklamaya göre FX üzerinden haftalık programda yayınlanması planlanan Y: The Last Man, kanal değiştirerek Hulu üzerine geçti. İsteğe bağlı yayın platformu olan Hulu üzerinden yayınlanacak olan Y: The Last Man, aslında çok uzağa gitmiş sayılmaz. FX Kanalı, Fox’a bağlı bir yayın platformu. Fox da hatırladığını üzere Disney tarafından satın alınmıştı. Yani sadece yayın kanalının kaydırılması söz konusu.

Dizinin ne zaman yayınlanacağı, hikayenin hangi kısmını kapsayacağı, oyuncu kadrosunun tümü, bölüm sayısı gibi birçok detay halen belli değil. Normalleşen dünyamızda yer alacak etkinliklerle beraber daha fazla bilgiye ulaşacağız.

İlginizi Çekebilir  Supergirl ve Flash, Aynı Sette Görüntülendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu