Dizi Haberleri

Willow Dizisi Birinci Sezonun Ardından İptal Edildi

Disney ve Lucasfilm, Willow dizini ilk sezonun sonunda iptal etme kararını duyurdu.

Fantastik türdeki Willow dizisinin ikinci sezonu gelmeyecek. Dizi, George Lucas tarafından yazılan 1988 yapımı filmin hikayesini devam ettirdi ve Elora Danan’a odaklandı. Birinci sezonun finali, karakter ve kahraman grubumuz için heyecan verici bir gelecek oluşturdu.

Willow’un ikinci sezonunda neler olabileceğine dair büyük umutlarımız vardı ancak Disney ve Lucasfilm, Willow’un ikinci sezonunu asla duyurmadı. Yeni gelen haber de dizinin devam etmeyeceğini netleştirdi.

Willow serisi, Ron Howard’ın 80’lerin filminin nostaljisine güçlü bir şekilde kök salmış olsa da, kökenlerinin ötesine geçti. Elbette Willow, Elora Danan‘ın yolculuğunda kilit bir rol oynadı. Yeni oyuncu kadrosunun her birinin Willow’da kendi hikayeleri oldu. Elora ise önemli bir kaderi gerçekleştirmekten sorumluydu.

YouTube player

Willow, Lucasfilm mirasının bir parçası olduğundan, gelecekte bu zengin fantezi dünyasından daha fazlasını görmeyi umuyoruz. Ekranda neredeyse yeterince kılıç ve büyü yok. Ancak, bu özel hikayeden daha fazlasını görebilmek gerçekten güzel olurdu.

Jade ve Kit’in bundan sonra ne olacağını öğrenebilecek miyiz? Veya Elora ve Graydon? Willow’daki sonraki hikayelerin bir şekilde hayata geçmesini umuyoruz.

Kaynak: Deadline

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.