Dizi Haberleri

Westworld’ün 5 Sezonu Şimdiden Hazır

westworld-banner

HBO’nun yeni parlayan yıldızı Westworld, beyaz cama hızlı bir giriş yaptı. Dizinin hızı önümüzdeki 5-6 yıl boyunca da kesilmeyecek gibi duruyor.

Çeşitli ertelemelerin ardından sonunda izleyici ile buluşan Westworld’ün, beklenenden fazlasını verdiği doğru. İlk iki bölümün IMDB puanlarına baktığımızda 9’un aşağısında olmadıklarını görüyoruz. Sosyal medyadaki yorumlara da bakılırsa izleyici Westworld dizisinden memnun.

HBO, büyük yapımlarla son 20 yılın en büyük televizyon kanallarından biri haline geldi. Oz, The Sopranos, Six Feet Under, Rome ve Game of Thrones gibi yapımlar hep HBO etiketi altında yayınlandı. Kanalın son bombası da yukarıda bahsettiğimiz üzere Westworld oldu.

westworld-james-marsden

Kanal yapımcıları Game of Thrones’un biteceğinin kanaatine varmış olacaklar ki yeni projeleri Westworld’ün geleceğe yönelik çalışmalarına hız vermiş durumdalar. EW sitesinde çıkan habere göre dizinin yıldızı James Marsden, sadece ilk sezonun değil önümüzdeki 5-6 yıl boyunca yayınlanacak bölümlerin her birinin titizlikle hazırlandığını açıkladı.

Marsden’e göre yönetmen Jonathan Nolan ve yapımcı J. J. Abrams önümüzdeki 5 yıla damgasını vuracak bir dizi için yoğun bir çalışma halindelermiş. Her sezonun bir önceki sezonu tekrar etmemesi için senaryonun incelikle yazıldığı söyleniyor. Yani bu her sezon farklı bir hikaye ile karşılaşacağımız anlamına geliyor?

Şimdilik bu konuda bir açıklama yok. Ama Westworld’ün temposu ilk iki bölüm gibi devam ederse unutulmazlar arasına gireceği kesin.

İlginizi Çekebilir  Stellan Skarsgard ve Kyle Soller, Cassian Andor Dizisine Katıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu