Dizi Haberleri

The Walking Dead’in Sezon Finalinde Büyük Bir Savaş Olacakmış

Bunu söyleyen, serinin gedikli oyuncularından biri olan Norman Reedus. Darly Nixon karakteriyle yıllardır serinin değişmez oyuncusu olan Reedus’a göre final bölümü epey kallavi olacakmış.

Normal şartlar altında 12 Nisan 2020 tarihinde sezon finali yapacak olan The Walking Dead, COVID-19 salgını yüzünden ertelenmişti. Kurgu kısmının tamamlanmamış olması sebebiyle, AMC kanalı tarafından süresiz olarak ertelendiği duyurusu yapılmıştı.

The Walking Dead 10. sezonu, serinin sıkı takipçilerinin söylediğine göre en iyi sezonlardan biri. Seriyi bir noktada bırakmış olan ben bile, bu söylemlerden gaza gelip “Acaba tekrar başlasam mı?” düşüncesine dalıyorum. Norman Reedus’un son açıklaması da bu düşüncemi iyicene gazladı.

EW kanalına röportaj veren Norman Reedus, final bölümü hakkında “Epik bir savaş olacak. Sanki Game of Thrones’taki süper bir savaş sahnesini izliyormuş gibi olacak.” sözlerine yer verdi. Reedus’un bu açıklaması oyuncu arkadaşları ve yönetmenler tarafından da desteklendi.

The Walking Dead ne zaman dönecek henüz bilmiyoruz. O zamana kadar sanırım ben de güncel bölümlere yetişmeye çalışacağım gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir  Cowboy Bebop Dizisinde Julia'yı Canlandıracak İsim Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu