Dizi Haberleri

The Rings of Power 2. Sezonunda Sauron’u Başkası Canlandıracak

The Rings of Power dizisinin 2. sezon detayları ortaya çıkıyor. Yeni sezonda bambaşka bir Sauron izleyeceğiz ve canlandıran da Charlie Vickers olmayacak.

The Rings of Power (Güç Yüzükleri) dizisinin 2. sezonu için hazırlıklar sürerken Sauron‘un yeni sezonda hangi formda görüneceğine dair söylentiler de geliyor. Charlie Vickers, ilk sezonda Sauron’a hayat vermişti ancak yeni sezonda Sauron’un “Meleksi” ve “Güzel” görüneceği belirtildi.

Fellowship of Fans Twitter hesabında yapılan açıklamaya göre Sauron’un orijinal formu başka bir aktör tarafından canlandırılacak ancak Charlie Vickers da Sauron olarak arada görünecek. Meleksi ve Güzel sözleriyle açıklanan karakterin, Sauron’un Annatar formu olabileceği belirtiliyor. Siyah uzun saçları olan, siyah ve altın rengi tonlarda bir kostüm giyeceği söylendi.

Charlie Vickers, Sauron Rolüne Devam Edecek

Oyuncu Charlie Vickers, ilk sezonda sürpriz Sauron karakterine devam edecek. Annatar formunda kendisini göremeyecek olsak da Mordor’da geçirilen sahnelerin ele alındığı noktalarda yine kendisini göreceğimiz belirtildi. Karakterin Mordor’da dolanan, traşlı yüzlü, ateşli ve küllü bir görünüme sahip olacağı söylendi.

Sauron’u dizide farklı formlarda göreceğimiz kesin. İlk sezonda Halbrand adıyla insan olarak izlediğimiz Sauron, ikinci sezonda Annatar formunda karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Sonraki sezon veya bölümlerde, J.R.R. Tolkien‘in de bahsettiği farklı formlarda görecek miyiz henüz bilmiyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.