Dizi Haberleri

The Rings of Power 2. Sezon Setinden Fotoğraflar Yayınlandı

Lord of the Rings: The Rings of Power 2. sezondan yayınlanan yeni set fotoğrafları, elf şehri gibi görünen bir yapının inşasını gözler önüne seriyor.

The Rings of Power dizisi muhteşem görselliğine rağmen Yüzüklerin Efendisi hayranları tarafından bolca eleştirildi. Amazon, bazı konularda hayranların sesini duydu diye umut ediyoruz. Bir yandan da ikinci sezon çalışmaları devam ediyor.

Dizi sorumluları J.D. Payne ve Patrick McKay tarafından geliştirilen Amazon’un dizisi, Orta Dünya’nın İkinci Çağı’nda geçiyor ve Galadriel ve Elrond gibi Yüzüklerin Efendisi karakterlerinin daha genç versiyonlarını anlatıyor. The Rings of Power 1. sezonun çekimleri daha önce Peter Jackson filmlerinin de yapımcılığını üstlendiği Yeni Zelanda’da yapılmıştı ancak Amazon daha sonra 2. sezondaki prodüksiyonu, Ekim 2022’de çekimlerin resmi olarak başladığı Birleşik Krallık’a taşıdı.

The Rings of Power 2. sezonun prodüksiyonu şu anda tüm hızıyla devam ederken Bray Studios arsasından çekilen yeni hava fotoğrafları, merkezinde karmaşık bir çardak bulunan, açıkça bir elf şehri gibi görünen bir seti ortaya koyuyor. Bu setin hangi şehir için tasarlandığı belli olmasa da, hayranların 1. sezonda Eregion’un elf krallığını gördüklerine güçlü bir benzerlik taşıyor.

İlk olarak Reddit’te paylaşılan fotoğraflar için set fotoğraflarına göz atın:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.