Dizi Haberleri

The Mandalorian 3. Sezonunda Wookieeler Gözükebilir

Star Wars hakkında içeriden haberler bulup bizlerle paylaşan Bespin Bulletin sitesine göre Wookieeler dizide yer alabilir. The Mandalorian, her sezon çıtasını yükseltmeye devam edecek gibi.

İlk sezondaki ince göndermeleri ve şahane bir final yapan ikinci sezonunun ardından The Mandalorian’ın yeni sezonunu da iple çeker olduk. Star Wars markasını kurtardığına inandığımız Jon Favreau ve Dave Filoni imzalı The Mandalorian’ın üçüncü sezonu için çalışmalar da bu ay itibariyle başladı.

Çekimlerin ufak ufak başlamasıyla birlikte The Mandalorian’ın üçüncü sezonu hakkında da yeni bilgiler sızdırılmaya başladı. Bespin Bulletin‘de yer alan habere göre sette Wookiee kostümleri ve bu kostümlerle dolaşan figüranlar gözükmüş. Bunlar sadece test çekimleri için mi kullanıldı yoksa yeni sezonda yer alacaklar mı, henüz bilinmiyor. Fakat kuvvetle muhtemel Wookiee, hatta daha doğrusu birden çok Wookiee’yi yeni sezonda göreceğiz gibi.

Bespin Bulletin’in açıklamasına göre Wookiee haberi yeni değil. Daha çekimler başlamadan çok önce henüz ikinci sezon yayınlanırken, Star Wars evreninin en sevilen ırklarından biri olan Wookieeler’in dizide gözükme ihtimalinden bahsedilmiş. Tabii dediğimiz üzere bunlar sızıntıdan öteye giden haberler değil. Henüz kesinleşmiş bir bilgi yok.

Öte yandan yeni sezonda Wookieeler’in gözükecek olması bile hikayenin nerelere taşınacağına dair ipuçları veriyor. Tamam ille de Tarfur, Sanky ya da en meşhurları Chewy‘nin gözükmesine gerek yok. Seride yer alıp da ekibe dahil olabilecek bir Wookiee’ye kim hayır der?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ubisoft ve Netflix, Assassin's Creed Yapımları İçin Anlaştı! İlk Proje Canlı Aksiyon Dizi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.