Dizi Haberleri

The Lord of the Rings: The Rings of Power Yeni Karakter Posterleri Yayınlandı

Amazon, yeni Yüzüklerin Efendisi dizisi The Lord of the Rings: The Rings of Power için 22 yeni karakter posteri yayınladı.

Kısa süre önce San Diego Comic-Con‘da dizi için yeni fragman yayınlanmıştı. Şimdi de yeni karakter posterleri geldi. Bu posterler bize diziyi dolduracak karakterlere bir bakış sunuyor.

The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisi J.R.R. Tolkien‘in Yüzüklerin Efendisi eserinde yazdığı olaylardan binlerce yıl öncesinde geçiyor. Büyük güçlerin ortaya çıktığı, krallıkların zafere yükseldiği ve yıkıldığı, beklenmedik kahramanların sınandığı, umudun en ince iplere asıldığı ve en iyilerin en iyisinin olduğu bir çağa geri gideceğiz.

Tolkien’in kaleminden çıkan kötü adam Sauron, tüm dünyayı karanlıkta kaplamakla tehdit etti. Göreceli bir barış zamanında başlayan dizi, kötülüğün Orta Dünya’da uzun süredir korkulan yeniden ortaya çıkışıyla yüzleşirken hem tanıdık hem de yeni bir karakter topluluğunu anlatıyor. Dumanlı Dağlar’ın en karanlık derinliklerinden, elf başkenti Lindon’un görkemli ormanlarına, nefes kesen ada krallığı Númenor’a ve haritanın en uzak noktalarına kadar bu krallıklar ve karakterler, uzun zaman sonra yaşayacakları miraslar oluşturacaklar.

Aşağıdaki karakterler Galadriel olarak Morfydd Clark, Elrond olarak Robert Aramayo, Prens Durin IV olarak Owain Arthur, Arondir olarak Ismael Cruz Córdova, Bronwyn olarak Nazanin Boniadi, Celebrimbor olarak Charles Edwards, Prenses Disa olarak Sophia Nomvete, Eärien olarak Ema Horvath, Elendil rolünde Lloyd Owen, Yüce Kral Gil-galad rolünde Benjamin Walker, Halbrand rolünde Charlie Vickers, Isildur rolünde Maxim Baldry, Kemen rolünde Leon Wadham, Largo Brandyfoot rolünde Dylan Smith, Marigold Brandyfoot rolünde Sara Zwangobani, Elanor ‘Nori’ Brandyfoot rolünde Markella Kavenagh, Pharazôn rolünde Trystan Gravelle, Poppy Proudfellow rolünde Megan Richards, Sadoc Burrows rolünde Sir Lenny Henry, Theo rolünde Tyroe Muhafidin, The Stranger rolünde Daniel Weyman ve Kraliçe Regent Míriel rolünde Cynthia Addai-Robinson.

The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisinde J.D. Payne ve Patrick McKay baş yapımcı olarak görev alıyor. Lindsey Weber, Callum Greene, J.A. Bayona, Belén Atienza, Justin Doble, Jason Cahill, Gennifer Hutchison, Bruce Richmond ve Sharon Tal Yguado yönetici yapımcılar olarak görev ve Ron Ames ve Christopher Newman yapımcılar olarak yer alıyor.

Dizi, 2 Eylül’de Amazon Prime ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.