Dizi Haberleri

The Big Bang Theory Yaratıcıları Diziyi Yeniden Canlandırma Fikrine Açık

The Big Bang Theory‘nin ortak yaratıcıları Chuck Lorre ve Bill Prady, dizinin 15. yıl dönümünü tartışırken yeniden diziyi canlandırma olasılığını da ele aldı.

Big Bang Theory’nin ortak yaratıcıları Chuck Lorre ve Bill Prady, CBS sitcom’unu yeniden canlandırma olasılığı hakkındaki düşüncelerini açıkladılar.

Chuck Lorre Bill Prady
Chuck Lorre ve Bill Prady

Prady, dizinin 15. yıl dönümü için Entertainment Weekly ile yaptığı röportajda, potansiyel bir The Big Bang Theory canlandırmasını sürdürmekte neden tereddüt ettiğini açıkladı.

İlgili Makaleler

Prady şu sözleri söyledi,

İnsanların bir araya gelme ve bunun gibi şeyler için karakterleri bir araya getirdiğini biliyorum ama finalden sonra ne göreceğinizi hayal etmek zor çünkü finalin en güzel ve tatmin edici bölümlerden sadece biri olduğunu gördüm. Kapanış şaşırtıcıydı. Hikayeyi yeniden başlatmayı hayal etmek zor.

Lorre, Prady’nin dizinin, “Mükemmele yakın bir final” olarak nitelendirdiği “Stockholm Sendromu” başlıklı son bölümü hakkındaki düşüncelerini yineledi.

The Big Bang Theory

Tereddüt etmesine rağmen Prady, The Big Bang Theory‘nin kadrosunun yeniden bir araya geldiğini görmeyi çok istediğini itiraf etti.

Sahnede bir yerde durup o karakterleri tekrar izlemek ister miyim? Evet, kesinlikle. Bunu yapmanın bir yolunu düşünebilir miyim? Yapamam! Ama kişisel olarak, Sahne 25’e gidip o seti, o kostümleri ve o insanları görmek ister miyim? Evet, bunu düşünürken heyecanlanıyorum ama bunu nasıl yapacağımızı bilmiyorum.

The Big Bang Theory’nin Yeniden Başlama Olasılığı

2007’de gösterime girmesinin ardından The Big Bang Theory, ilk etapta bazı eleştiriler almasına rağmen CBS için hızla başarı kazanan bir yapım oldu. Dizi, sosyal açıdan beceriksiz ve nerd dört bilim adamının ve komşuları Penny’nin (Kaley Cuoco) günlük hayatlarını takip ediyor.

The Big Bang Theory cast

2019’da sona ermeden önce 12 sezon ve toplam 279 bölüm yayınlandı. Dizi sadece üç yıl önce yayından kalksa da dizinin geri dönüşünü tartışanlar sadece Chuck Lorre ve Bill Prady değil. Kaley Cuoco, HBO Max’in 2021’deki Friends buluşması için duyduğu heyecanı anlatırken benzer bir özel birleşmeyi The Big Bang Theory oyuncu kadrosu için de görmek istediğini dile getirdi.

Mayim Bialik, gösteriyi canlandırmanın “henüz çok erken” olduğunu kabul etmesine rağmen, Cuoco’ya benzer duygular dile getirdi.

Kaynak: CBR

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.