Dizi Haberleri

The Bad Batch 2. Sezon Onayını Aldı

Clone Force 99‘ın hikayesinin bir sezon daha devam edeceği resmen kesinleşti.

Disney+‘da yayınlanmakta olan Dave Filoni imzalı The Bad Batch tahmin edildiği gibi ikinci sezon onayını aldı. The Clone Wars‘un son sezonunda tanıştığımız “defolu” klonlardan oluşan aykırı ekibimizin maceraları seneye kaldığı yerden devam edecek. Filoni’yle birlikte The Clone Wars, Rebels ve The Mandalorian gibi yapımlarda çalışmış tecrübeli bir ekibin elinden çıkan animasyon, sezonu iki bölümlük bir hikayeyle noktalayacak.

Dave Filoni zaten The Clone Wars’tan bu yana Star Wars hayranlarının çok sevdiği bir isim. Disney sonrası döneme küskünleri bile The Mandalorian’a bağlamayı başaran Filoni, oldukça geniş bir kitle tarafından Star Wars’un kurtuluşu olarak görülüyor. Haklılar mı haksızlar mı bilinmez zira söz konusu Star Wars olunca “Maşallah” dediğimiz üç gün yaşamıyor; ama The Bad Batch’ın başarılı olduğu ve yayın hayatına uzunca bir süre devam edeceği şimdilik kesin gibi.

Peki Neyi Anlatıyor Bu The Bad Batch?

Meşhur Order 66’in uygulamaya konmasıyla başlayan animasyon, kısaca yanlarına küçük Omega’yı da alan Clone Force 99’nın İmparatorluk’tan kaçışının hikayesi. Ekibimiz kah ihanete uğruyor, kah suikastçılardan kaçıyor, kah paralı askerlik yapıyor. Tarkin, Cad Bane, Captain Rex, Fennec Shand, Kanan Jarrus, Hera Syndulla ve Saw Garrera gibi tanıdık simalar da dizide kendine yer bulanlar arasında. Defolu klonlarımızın her birini Clone Wars ve Rebels’ta tüm klonları seslendiren Dee Bradley Baker‘ın seslendirdiğini ayrıca ekleyelim.

The Bad Batch’ın sezon finali 13 Ağustos’ta yayınlanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.