Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Superman & Lois İçin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Superman & Lois İçin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

The CW kanalında yayınlanacak olan DC uyarlamaları Superman & Lois, Stargirl ve Swamp Thing tekrar yayını için tanıtım fragmanı paylaşıldı.

Dünyamızı kasıp kavuran pandemi yüzünden ertelenen dizi sektörü, önümüzdeki aylarda tekrar canlanmaya başlayacak. The CW kanalı da önümüzdeki aylarda, daha doğrusu yeni yayın sezonunda neler izleyeceğimizi içerdiği bir tanıtım fragmanı paylaştı.

Yayınlanacak diziler arasında, Crisis on Infinite Earth çizgi roman serisinden uyarlanacağı belirtilen Superman & Lois dizisinden ilk görüntüler ortaya çıkmış oldu. Clark Kent ve Lois Lane, bu dizide evli bir çift olarak bir yandan da ebeveynlik görevlerini yerine getirmeye çalışacaklar. Dizinin 2021’nin ilk çeyreği içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Ayrıca birkaç ay önce fragmanı paylaşılan Stargirl de bu tanıtım fragmanı içerisinde yer aldı. Asıl sürpriz ise Swamp Thing oldu. Geçen yıl yayınlanan ve sonrasında iptal edilen Swamp Thing, bu yayın sezonunda tekrar izleyiciyle buluşacak. Sanırız CW, karakter için suyun sıcaklığını tekrar kontrol etmek istiyor.

İlginizi Çekebilir  The Defenders Dizisinin Kötüsü Sigourney Weaver Olacak