Dizi Haberleri

Stranger Things’in Ne Zaman Biteceği Belli Oldu

Haberlere göre Stranger Things, hayranlarının umduğundan daha erken bir tarihte son bulacak. 2016’da başlayan Netflix dizisi, dijital yayın platformunun en popüler yapımlarından biri olmuştu.

Ancak şimdi söz konusu fantastik dizinin 5. sezonda biteceği ifade ediliyor. Kaynaklar, 5. sezonun ayrı bir sezon olmak yerine 4. sezonun ikinci kısmını oluşturacağını belirtiyor.

Haberlere itimat edilirse, halihazırda çekilen 4. sezon Stranger Things‘in sondan bir önceki yayını olacak.

We Got This Covered’da yayımlanan haberde şöyle deniliyor:

Orijinal plana göre 4. sezon son olacaktı (ama) şimdi hikayeyi ek bir sezon daha uzatmaya karar verdiler. Bize söylenene göre ikinci kısım ‘5. sezon’ olarak etiketlenebilir ancak aynı hikaye örgüsüne devam edeceği için gerçekte 4. sezonun ikinci kısmı olacak.

Bu doğrulanmamış olsa da mantıklı duruyor: 2019’da yayımlanan üçüncü sezonuyla beraber platformun en çok izlenen orijinal dizisi olan Stranger Things, Netflix için büyük bir hit olduğunu kanıtladı.

Haberlerde sezonların kaçar bölümden oluşacağı yer almıyor.

Mike Wheeler karakterini canlandıran Finn Wolfhard, üçüncü sezonun yayımlanması öncesi yaptığı açıklamada, dizinin “bağlanabilmesi” için en fazla iki sezona ihtiyacı olduğunu hissettiğini ifade etmişti.

Will Byers karakterini canlandıran Noah Schnapp da devamında, “Hikayenin tamamlanması gerektiğini hissettiği yerde durmamız gerektiğini düşünüyorum. Başka hikaye yoksa, başka hikaye yok demektir” demişti.

Kaynak: We Got This Discovered, Independent

İlginizi Çekebilir  Stellan Skarsgard ve Kyle Soller, Cassian Andor Dizisine Katıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu