Dizi Haberleri

Stranger Things’in 3. Sezonu Onaylandı!

Geçtiğimiz yıl Netflix üzerinden yayına geçen, başarılara doyamayan Stranger Things‘in, 2. sezonu yayınlanmadan bir sonraki sezonun onaylandığı haberi duyuruldu.

Dizi kültürünü baştan aşağıya değiştiren Netflix, geçtiğimiz yıl yayınladığı Stranger Things ile izleyicilerini şaşırtmıştı. 80’ler kültürüne yaptığı göndermeler, geek içeriği karanlık bir atmosferle birleştirmeleri ve tadından yenmez oyunculuklarıyla Stranger Things’i herkes çok beğenmişti.

Ekim ayında yayınlanması planlanan 2. sezona az bir süre kala, serinin 3. sezonunun da onaylandığı açıklandı. Duffer Kardeşler’in Vulture’a verdiği bir röportajda 3. sezonun onaylandığı ortaya çıktı. Ross Duffer’ın konuşmalarına bakılırsa, bunların üzerine bir de 4. sezon çekme planları var. Ancak yapımcı firma tarafından herhangi bir onay alınmadığı anlaşılıyor.

Bu da demek oluyor ki Hawkins, Indiana’dan başlayan macera daha da geniş boyutlara yayılacak. İkinci sezon ile muhteşem bir son vererek veda edeceğini düşündüğüm Duffer Kardeşler beni ters köşeye yatırdı. İlerleyen sezonlarda daha karanlık hikayelerle karşılaşabiliriz.

Dizinin yaratıcıları, Stranger Things’i 4. sezonda bitirmek istediklerini de belirttiler.

Hatırlama amacıyla, biraz da gaza getirmek amacıyla, 2. sezon için yayınlanan şu enfes fragmanı bir kez daha izlemek gerek.

İlginizi Çekebilir  Ridley Scott'tan İlk Dizi: Raised by Wolves

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu