Dizi Haberleri

Stranger Things 4, Beklenenden Daha Kısa Sürede Gelebilir

Stranger Things‘in dördüncü sezonu resmi olarak kısa bir süre önce duyuruldu ancak Netflix üzerinde sezonu izlemeyi şimdiden bitirmiş olan hayranlar, dördüncü sezon hakkında haberleri beklemeye başladı bile. Güzel haberler çok yakında gelebilir.

Production Weekly’deki yeni bir iddia, fantastik dizinin dördüncü sezonun çekimlerine sonbaharda başlayacağına işaret ediyor. Çekimlerin Ekim ayında başlayabileceği belirtiliyor ve bu da yeni bölümlerin 2020 yılında hazır olabileceği anlamına geliyor.

Sezonun konusunun ne olacağına ve hatta 1980’ler dizisinin hangi zamanda geçeceğine dair bir bilgi bulunmuyor ancak hem Production Weekly, hem de ComicBook.com, “oyuncuların daha üçüncü sezon çekilirken dördüncü sezon için de anlaşmalarının bulunduğunu” belirtiyor ve hatta üçüncü sezonun sonunda gizemli bir son sahneye sahip olan dizinin yıldızlarından David Harbour’un geri döneceğini iddia ediyor.

İlgili Makaleler

Stranger Things’in 2. sezonu Cadılar Bayramı, 3. sezonu ise ABD’nin Kurtuluş Günü olan 4 Temmuz’da geçiyordu. Son sezonun ise Noel Bayramı veya Şükran Günü temalı olabileceğini düşünüyorum.

İlginizi Çekebilir  American Gods Televizyon Tarihinin En Kanlı Dizisi Olabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu