Dizi Haberleri

The Strain Dizisi İçin Tarih Belli Oldu

The Strain banner

Fantastik yapımların başarılı yönetmeni, hayal dünyasında yaratıklarla yaşayan Guillermo Del Toro’nun yeni dizisi The Strain ile ilgili detaylar belli oldu.

Del Toro’nun Chuck Hogan ile birlikte yazdıkları Ölümcül Tür Üçlemesi kitap serisinden uyarlanan dizi, alternatif bir korku yapımı olarak karşımıza çıkacak.

İlgili Makaleler

The StrainDizinin konusu, vampirizmin ortaya çıkmasına sebep olan kadim ve şeytani bir hastalığı çözmeye çalışan bir bilim ekibinin etrafında geçiyor. Hastalıktan etkilenen insanlar, saldırgan vampirlere dönüşüyorlar. New York’taki Salgın Kontrol Merkezi’nde yer alan ekip ise bir yandan hayatta kalmaya, bir yandan da hastalığa çare bulmaya çalışıyorlar.

The Strain, 13 Temmuz Pazar günü FX kanalında ilk kez gösterilecek. 13 bölüm olarak çekilen dizi, bir mini-dizi olarak ekranlara gelecek.

Yaz dizisi olarak hazırlanan The Strain, eğer çok tutulursa belki önümüzdeki senenin yaz döneminde yeni bir hikaye ile devam edebilir diye düşünüyoruz. Guillermo Del Toro’nun hayalindeki yaratıkları beyazperdede veya ekranlarda görmek gerçekten güzel olabiliyor.

İlginizi Çekebilir  Stephen King Ekranları Ele Geçirdi! Sıradaki Dizi The Bone Church

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu