Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Stephen King ve J.J. Abrams’tan Ortak Yapım – Castle Rock

Stephen King ve J.J. Abrams’tan Ortak Yapım – Castle Rock

Dünyanın en tanınan ve en iyi yazarlarından olan Stephen King ile Lost, Fringe ve Star Wars: The Force Awakens yapımlarının yapımcı ve yönetmenliğini yapan J.J. Abrams, Castle Rock adında ortak işe giriştiler ve ilk tanıtıcı fragmanı da yayınladılar.

Projenin ne olduğu ile ilgili detay verilmezken Stephen King, Twitter’dan yaptığı açıklamada, “J.J. Abrams ve ben, sizi Castle Rock’ta bir yolculuğa davet ediyoruz. Çok yakında. Korkun!” mesajını verdi. Bu açıklamayla birlikte aşağıdaki tanıtıcı fragmanı yayınladı.

J.J. Abrams’ın yapım şirketi Bad Robot‘un yapımcılığını üstlendiği Castle Rock, Hulu kanalında yer alacak bir proje. Tanıtıcı fragmanda Stephen King’in eserlerinin ve eserlerinde geçen bazı yerlerin isimlerini görüyoruz. 

Castle Rock, Stephen King’in pek çok kitabında da geçen, Maine’de bulunan kurgusal bir kasaba. Kasaba, William Golding’in 1954 yılında kaleme aldığı Sineklerin Tanrısı kitabındaki meşhur yerden adını alıyor.

Castle Rock yapımında ne göreceğimiz belli değil fakat tahminimize göre American Horror Story tarzında, her bölümde farklı bir hikaye ile karşılaşacağımız korku ve gerilim dolu bir dizi yolda.

İlginizi Çekebilir  Lost Kadrosundan Game of Thrones'a Transfer