Dizi Haberleri

Starship Troopers Dizi Olabilir

starship-troopers-banner

Vizyona girmesinden bu yana neredeyse 20 yıl geçen Starship Troopers televizyon dizisi olabilir. Konu hakkında detaylı bir açıklama yok. Ama söylentisi bile heyecanlandırdı.

Bilimkurgu’ya yön veren yazarlardan biri olan Robert A. Heinlein’in romanından kurgulanan Starship Troopers hakkında yeni bir söylenti ortaya atıldı. Şu sıralar Goosebumps filmi ile uğraşan Neal H. Moritz, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, geleceğe dair planlarından bahsetti.

Aksiyon-macera türündeki filmleri ve dizileri ile bilinen Moritz’in gözünü Starship Troopers’a diktiği bilinen bir gerçek. Henüz resmi bir duyuru yok ama gelecek yıllarda bu filmin de yeniden uyarlamasını izleyeceğiz gibi gözüküyor.

It's gonna be a legen... wait for it... DARY!
It’s gonna be a legen… wait for it… DARY!

Moritz verdiği demeçte, Starship Troopers hakkında bazı çalışmalara giriştiklerini belirtiyor. “Aklımızda televizyon dizisi yapma fikri var” diyen ünlü yapımcı, bizleri bir hayli heyecanlandırdı.

Band of Brothers’ın uzayda geçeni gibi hayal edeceğimiz Starship Troopers, eğer televizyon dizisi olursa bizleri ekrana kilitleyecek gibi gözüküyor. Bir de eski filme selam çakma maiyetinde Neil Patrick Harris de oynarsa, tadından yenmez vallahi.

İlginizi Çekebilir  The Matrix Serisi Yeniden Çekiliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu