Dizi Haberleri

Star Trek: Strange New World, Kaptan Kirk’ünü Buldu

Star Trek: Strange New Worlds‘ün ilk sezonu 5 Mayıs’ta izleyici karşısına çıkacak. Paramount, gelecek sezon için şimdiden ikonik bir Star Trek karakterini seçti. James T. Kirk, dizinin ikinci sezonunda oyuncu kadrosuna katılacak.

Paul Wesley (The Vampire Diaries), James T. Kirk karakterini canlandıracak. Wesley’nin Kirk rolündeki ilk görüntüsüne bakarsak rolü sahiplenmiş gibi görünüyor.

Yürütücü yapımcı Alex Kurtzman ve dizinin baş yapımcıları Akiva Goldsman ve Henry Alonso Myers, bu rol için şunları söyledi;

Paul başarılı bir aktör. Ekibe de katıldığı için mutluyuz ve çok önemli katkılar sağlayacak. Hepimiz gibi, o da bir Star Trek hayranı ve bu ikonik rolü canlandıracak olması bizi heyecanlandırıyor.

Wesley, rolü yaratan William Shatner ve Chris Pine‘ın ayak izlerini takip ediyor.

Strange New Worlds, Star Trek’in diğer dizilerinden daha erken bir dönemde geçiyor. Hikaye, Star Trek: The Original Series’deki olaylardan önceki on yılda ortaya çıkıyor. Burada bir gariplik çıkıyor; o dönemde Atılgan’ın kaptanı Christopher Pike değil mi? Doğru!

Dizi özeti diyor ki:

Star Trek: Strange New Worlds, Kaptan Christopher Pike’ın Atılgan’ı yönettiği yıllara dayanıyor. Girişim. Dizide Star Trek: Discovery’nin ikinci sezonundan hayranların favorileri, Kaptan Christopher Pike rolünde Anson Mount, Number One rolünde Rebecca Romijn ve Bilim Subayı Spock rolünde Ethan Peck yer alacak. Dizi, Kaptan Kirk’ün Atılgan’ın kaptanı olmadan önce önceki yıllarda Kaptan Pike, Bilim Subayı Spock ve Number One ile ilişkisini ele alacak.

James T. Kirk’ü ikinci sezonda görecek olmamız onun Atılgan’ın ekibine imza attığı anlamına gelmiyor. Ne de olsa başka gemilerde görev yaptı. Strange New Worlds’ün Kaptan Pike’a hala bolca ilgi ve zaman vereceğini düşünüyoruz (ve umuyoruz). Dizi yeterince uzun sürerse bizi Star Trek: The Original Series’in başlangıcına götürebilir.

Kaynak: Nerdist

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Netflix'in The Witcher Dizisini 2020'ye Kadar Göremeyeceğiz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.