Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Sin City’nin Dizisi Geliyor

Sin City’nin Dizisi Geliyor

Sin City - A Dame to Kill For

Ağustos 2014’te vizyona girmesi beklenen Sin City – A Dame To Kill For (Günah Şehri – Uğruna Öldürülecek Hatun) filminin çekimleri sürerken başka bir sürpriz geldi.

Frank Miller’ın ülkemizde de Günah Şehri adıyla yayınlanan ünlü çizgi romanı Sin City, 2005 yılında muhteşem bir oyuncu kadrosu ile vizyona girmişti. Şimdi ikinci filmi beklerken The Weinstein Company firmasından, Sin City hayranlarını sevindirecek bir haber geldi.

Sin City - A Dame to Kill For posterAmerikan film stüdyosu The Weinstein Company’nin sahibi Harvey Weinstein, New York Times’a yaptığı açıklamada Sin City dizi projesinden bahsetti.

Frank Miller ve Robert Rodriguez’in Sin City: A Dame to Kill For filmi ile işi bittikten sonra yine aynı isimlerin diziyi de yapmasını düşündüğünü söyledi. Şu anda kesin bir bilgi yok ancak halen görüşmelerin sürdüğünü biliyoruz. Eğer ikinci film gişede başarı sağlarsa dizinin de çekilmesi olasılığı yüksek. Ayrıca Weinstein, dizinin hemen filmden sonra başlamasını da istediğini belirtiyor.

Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Jessica Alba, Josh Brolin, Mickey Rourke gibi bir oyuncu kadrosundan kötü bir film beklemek mümkün değil. Biz de filmi heyecanla bekliyoruz. Hemen ardından dizi de gelirse tadından yenmez doğrusu.

İlginizi Çekebilir  Twin Peaks Dizisinin Klasik Bölümleri FX Ekranlarında