Dizi Haberleri

Rian Johnson, The Mandalorian’da Yönetmenlik Yapmak İstiyor!

Star Wars hayranlarının öfke kustuğu, verdiği kararlar ve açıklamalarla sürekli olarak da bu öfkenin odağı olan Rian Johnson, The Mandalorian dizisinin yeni sezonlarında yönetmenlik yapmak istiyor.

Şimdi eğri oturalım doğru konuşalım. Rian Johnson, Star Wars’un başına gelmiş en kötü şey olabilir. Disney’in neden inatla bu adamla çalışmaya devam etmek istemesine de bir türlü anlam verebilmiş değilim. The Last Jedi’daki vizyonsuzluğuyla seriyi paramparça etti desek yeridir.

Neyse, bunlar benim görüşlerim tabii ki. Rian Johnson’ın, The Last Jedi’da yaptıkları hoşuna giden izleyiciler de var elbette fakat görünen köy de kılavuz istemez.

Rian Johnson’ın adı şu aralar Star Wars yapımlarıyla beraber anılmıyor. Disney, bu yönetmene verdiği yeni üçleme projesini de rafa kaldırmış durumda. Ortalığın sakinleşmesini bekliyor olabilirler. Ancak Rian Johnson ne zaman ağzını açsa, ortalık yine karışıyor.

Johnson, Cinema Blend’e verdiği röportaj sırasında, The Mandalorian’ın ilk sezon çekimleri sırasında sete gittiğini ve büyülendiğini söylüyor. Serinin yönetmeni Favraeu’ya övgüler yağdıran Johnson, The Mandalorian için de birkaç bölüm yönetmek istediğini dile getirdi.

Tabii haliyle bu açıklama sosyal medyada büyük tepki topladı. Star Wars hayranlarının büyük çoğunluğu, Rian Johnson’ın değil yönetmek ya da sette dolaşmak, Mandalorian kelimesini bile söylememesi gerektiğini yazdı.

Sonunda Bitti! – Star Wars: The Rise of Skywalker Film İncelemesi

Benim şahsi görüşüm, serinin yönetmeni Favreau ve baş senarist Filoni zaten böyle bir şeye izin vermeyecektir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Rian Johnson, The Mandalorian dizisi için yönetmenlik yapmalı mı? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.