Dizi Haberleri

NBC Yeniden Başlattığı Quantum Leap Dizisini İki Sezon Sonra İptal Etti

Quantum Leap dizisi iptal edildi. NBC, yeniden başlatılan Quantum Leap dizisinin üçüncü sezon için yenilenmeyeceğini duyurdu. Haber, 20 Şubat’ta yayınlanan 2. Sezon finalinden bir aydan fazla bir süre sonra geldi, bu da dizinin kısa ömürlü olduğunu gösteriyor.

Beklenmedik Bir Son

Quantum Leap
Quantum Leap

Universal Television’ın dizisi, beklenmedik bir şekilde iptal edildi. Bu, geçen sezonun aksine, Aralık 2022’de erken bir yenileme almış olan dizinin geleceğinin belirsiz olduğunu gösteriyor.

Dizinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Quantum Leap, orijinal dizinin devamı niteliğindeydi ve günümüzde geçiyordu. Başrollerde Raymond Lee, Ernie Hudson, Caitlin Bassett, Mason Alexander Park ve Nanrisa Lee gibi isimler yer alıyordu. Dizinin konusu, Dr. Sam Beckett’in 30 yıl sonra hızlandırıcısına adım atıp ortadan kaybolmasının ardından yeni bir ekip tarafından projenin yeniden başlatılmasıyla ilgiliydi.

YouTube player
Videoyu Youtube üzerinden de izleyebilirsiniz

Hayranların Tepkisi

Bu iptal kararı, Quantum Leap hayranlarını üzdü. Diziye olan ilginin yüksek olmasına rağmen, kanalın alınan kararı değiştirmemesi hayranlar arasında hayal kırıklığı yarattı.

Quantum Leap’in iptal edilmesiyle ilgili NBC’nin açıklamaları ve diziyle ilgili son gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.