Dizi Haberleri

Philip K. Dick Televizyon Serisine Sürpriz İsim!

philip-k-dick-banner

Philip K. Dick‘in çalışmalarını ekrana taşıyacak yeni bilimkurgu serisine dair sürpriz bir haber geldi.

Breaking Bad’in yıldızı Bryan Cranston ekibe dahil oldu.

Channel 4 ve Sony Pictures Television tarafından hazırlanacak yeni serinin ismi bir süre önce belli olmuştu. Philip K. Dick’in kısa çalışmalarını televizyona aktaracak serinin ismi Electric Dreams: The World of Philip K. Dick olacak. Asıl bomba ise ekibe Bryan Cranston’ın katılacak olması.

Ünlü yıldız seriye hem yapımcı hem de aktör olarak katkıda bulunacak. Serinin ilk sezonunun 10 bölüm olacağı ve Charlie Brooker’ın meşhur Black Mirror dizisi gibi her bölüm farklı bir hikayenin anlatacağı belirtiliyor.

Serinin yapımcılığını Battlestar Galactica ve Outlander’dan hatırlayacağınız Ronald D. Moore üstlenecek. Senaryolar ise Justified ve Masters of Sex gibi başarılı yapımların arkasındaki isim Michael Dinner tarafından hazırlanacak.

Karşımızda oldukça iddialı bir yapım var. Channel 4, Black Mirror’ı Netflix’e kaptırmasının ardından bu boşluğu yeni seriyle kapatmak istiyor olabilir. Görünen o ki bu işi baya ciddiye alıyorlar. Biz de Electric Dreams: The World of Philip K. Dick serisini merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Arif v 216 Filminden İlk Fragman Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu