Dizi Haberleri

Peter Jackson’a Beklenmedik Doctor Who Teklifi!

peter-jackson-doctor-who

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serisi ile fantastik sinema tarihine yepyeni bir bakış açısı getiren Peter Jackson‘ın önümüzdeki sezon Doctor Who‘da yönetmen koltuğuna oturacağı ortaya çıktı!

Sevin ya da sevmeyin ama Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi ile sergilediği başarı gerçekten muazzamdı. Ne yazık ki, aynı şeyi Hobbit için hissedemesem de bol bol cüce görmek hoşuma gitmişti. Peter Jackson şimdi de bilimkurgu türüne el atacak.

Şu sıralar Yeni Zellanda’da Doctor Who festivali süre geliyor. Şartlar tam da Steven Moffat’ın istediği gibi olsa gerek. Peter Jackson’ın bir Doctor Who hayranı olduğunu biliyorduk. Anlaşılan o ki, Moffat bunu değerlendirmek için Peter Capaldi’yi bizzat göreve yollamış.

Peter Jackson’ın Facebook sayfasından paylaştığı videoda, ünlü yönetmen kızıyla muhabbet ederken bir yandan Oscar heykelciklerini parlatıyor. Masanın üzerinde de Silmarillion‘ın güzel bir edisyonu mevcut. Bu da akıllara Silmarillion filmi yolda mı sorularını getiriyor. Tam da o sırada arka kapıdan içeriye Peter Capaldi dalıyor ve olaylar gelişiyor.

Lafı uzatmadan videoyu da beğeninize sunalım:

İlginizi Çekebilir  Percy Jackson Serisi, Dizi Oluyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu