Dizi Haberleri

Pedro Pascal Mandalorian Kaskını Çıkartmak İstiyor!

Pedro Pascal ve John Favreau’nun, Mandalorian ikinci sezon çekimlerinde tartıştığı söylentisi ortaya çıktı. Favreau, ünlü oyuncuyu setten bile kovmuş.

Tam da böyle Mandalorian ikinci sezon fragmanıyla ağzımızın tadı yerine gelmişken, sağlam bir söylenti keyfimizi kaçırdı. Görünüşe göre Mandalorian’ın ikinci sezon çekimleri bir hayli sıkıntılı geçmiş.

Star Wars dünyasından sızıntılarla karşımıza çıkan Grace Randolph, Beyond The Trailer YouTube kanalında konu hakkındaki bilgilerini paylaştı. İki farklı kaynaktan aldığı bilgiye göre Pedro Pascal, yüzünün dizide daha fazla gözükmesini istiyormuş. Yani daha fazla kasksız sahne istiyor. Bu gerçekten de tam “Haydaa, bu nereden çıktı şimdi!” dedirtecek bir haber.

İlgili Makaleler

Bildiğiniz üzere Mandalorianlar kasklarını çıkartmadan yaşayan bir felsefeye sahipler. Sadece yalnızken ve çok kritik durumlarda bu kaskı çıkartabiliyorlar. İlk sezonunun finalinde zaten bu kaskın çıktığını görmüştük. Tüm sezon boyunca da Pedro Pascal’ın yüzünün görüldüğü tek yerdi. Ancak Pascal’ın bu durumdan memnun olmadığı söyleniyor.

Konu hakkında çekimlerde Favreau ile sürekli olarak tartıştığı söylenmekte. Hatta Pascal, konuyu Lucasfilm’in başı Kathleen Kennedy‘e taşıyınca ortalık daha da kaynamış. Favreau, bu haberi alınca sinirden köpürmüş ve oyuncuyu setten kovarak çekimlere ara vermiş.

Çekimler tamamlandıktan sonra Pascal’ın, bu sefer serinin yaratıcı ekibiyle görüştüğü ancak kendi düşüncesini empoze edemediği bildiriliyor. Pascal’ın savunmasına göre karakter olarak, zırh ve kask kendi oyunculuğunun önüne geçmiş durumda. Ancak bu konu hakkında yanıldığı iki nokta var.

İlki anlaşmaya imza atarken zaten bunun farkında olması gerekiyordu. İkincisiyse biz (En azından ben diyeyim) Pascal’ın yüzünü ve mimiklerini görmeden de ortaya koyduğu performansı beğenmiştik. Aklıma onun dışında şu an için tek bir isim geliyor. Bir maske takıp da performansıyla dudak uçuklatan isimlerden biri V for Vendetta filmindeki Hugo Weaving‘dir.

İşin üzücü yanı ise Pascal’ın sözleşmeyi iptal edecek noktaya gelmiş olması. Star Wars markası, son zamanlarda alınan kötü kararlar yüzünden kötü bir yola girmişti. The Mandalorian dizisi bu kötü gidişata bir dur demişti. Bu dizi sayesinde yan serilerden birçok karakteri de görebileceğiz. Hatta bir kısmının da kendi dizilerinin olacağı söyleniyor. Din Djarin olmadan The Mandalorian nasıl olur bilemedim.

Eğer söylentiler gerçekse, ki kaynakların çok güvenilir olduğu söylenmekte, Pedro Pascal yanlış bir karar verip kariyerini sonlandırabilir. En azından hayranların gazabından korkar diye düşünüyorum.

Bu arada yazıda bahsi geçen videoyu da sizin beğeninize bırakıyorum.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  HBO Dizisi Last of Us' tan İlk Görsel Paylaşıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.