Dizi Haberleri

Netflix’in Yeni Dizisi Space Force’dan İlk Fragman Geldi

Steve Carrell’in baş rolünde olduğu ve The Office dizisinin yaratıcılarından Greg Daniels’in seriyi üstlendiği Space Force’tan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Uzun yıllar beraber çalışan Steve Carrell ve Greg Daniels’in biraraya gelip bir dizi üzerinde çalıştıklarını duyunca oldukça heyecanlanmıştım. The Office’in arkasındaki en önemli üç isimden ikisi (Diğeri de elbette Ricky Gervais) ortaya uçarı bir şey çıkaracaklardı elbette.

Dizinin hikayesi aslında ABD Başkan’ı D. Trump’ın bir söyleminden yola çıkılarak hazırlanmış. Kendisi yönetime seçildiğinde ABD Ordusu’na bağlı yeni bir bölüm açılmasını istemiş, bunun da Space Force olması gerektiğini dile getirmişti. Bu iş hayata geçti mi, ordu bunu ciddiye aldı mı bilemiyorum ama Daniels ve Carell kendilerine has absürd mizahlarıyla işin altından kalkacak gibi duruyorlar.

Space Force, 29 Mayıs tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak. 10 bölüm halinde yayınlanacak olan Space Force, yukarıda bahsettiğim konuyu mizahi bir dille ele alıyor. Ayrıca deyim yerindeyse “hayvan gibi” bir oyuncu kadrosuna sahip.

Steve Carell, Space Force’u kurmakla yükümlü General Mark R. Naird’ı canlandırırken, efsanevi aktör John Malkovich ise Dr. Adrian Mallory rolüyle karşımıza çıkacak. Ayrıca Friends dizisinden hatırlayacağınız Lisa Kudrow ve Ma filmindeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Diana Silvers da dizide olacak. Parks and Recration dizisinin yıldızlarından Ben Schwartz da Space Force dizisinde karşımıza çıkacak isimlerden biri.

Lafı fazla uzattık fakat Space Force’un tanıtım fragmanını da sizlerle paylaşıyoruz.

İlginizi Çekebilir  Sandman Dizisinin Çekimleri İçin Her Şey Hazır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu