Dizi Haberleri

Netflix, Sokağa Çıkanları Eve Sokmak İçin Sokaklarda Sürpriz Bozuyor

Corona virüsle mücadele için “evde kal” kampanyasına destek sunan Netflix, sokağa çıkan izleyicilerini kendince cezalandırmak için değişik bir yöntem bulmuş. Dışarıya çıkanlar, sokak panolarına asılan afişlerle Netflix dizilerinin spoilerları (sürprizbozan) ile karşılaşıyor.

Corona virüs pandemisi nedeniyle dünya çapında giderek daha çok insanın evde kalması Netflix’e erişimde sorunlar yaşatsa da, dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu evde kal kampanyasına destek için en popüler dizilerinin kritik sahnelerini sokak panolarına verdiği ilanlarla açıklamaya başladı.

Olağanüstü bir önlem alıyoruz

Kampanyayı duyuran bir video yayımlayan Netflix; “Bazıları dışarı çıkıp dağıtmanın sorun olmadığını düşünerek hepimize oyunbozanlık yapıyor. Öyleyse biz de olağanüstü bir önlem alıyoruz: En sevilen Netflix şovlarının sürprizini bozuyoruz” dediği videoda da sürprizbozan (spoiler) ayrıntılara yer verdi.

“Eğer virüs dışarı çıkmanızı durduramıyorsa”

“Toplanma yerlerindeki sokak panolarını güncel Netflix yayınlarından sürprizbozanlarla dolduracağız. Eğer virüs sizin dışarı çıkmanızı durduramıyorsa, sürprizbozanlar durduracak” sözleriyle evde kalmayanlara meydan okuyan platform, özellikle tren istasyonları ve otobüs duraklarındaki panolarda sürpriz bozuculuk yaparak insanları toplu taşıma araçlarına binmeden önce iki kez düşünmeye çağırdığını belirtti.

Kampanya için #StayTheFuckHome etiketini kullanan Netflix’in entrikasını açık ettiği orijinal dizileri arasında Stranger Things, Love is Blind, Narcos, La Casa de Papel gibi en popülerler yapımlar da var.

Kaynak: SputnikNews

İlginizi Çekebilir  Arya Stark'ın The Broken Man Bölümünde Yaşadığı Olay Üzerine Teoriler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu