Dizi Haberleri

Megamind Animasyonu Bir Diziyle Devam Edecek

DreamWorks‘ün Megamind filminde bir süper kötünün süper kahraman olmasının eğlenceli hikayesini izlemiştik. Peacock, çok sevdiğimiz Megamind’ın hikayesini, filmin orijinal yaratıcıları ile dizileştirecek.

Megamind animasyon filmi 2010 yılında çıkmıştı. Çok zeki ve süper kötü ana karakterimizin kötülükten soğumasını izlemiştik. Açıkçası Dreamworks bu animasyonda bir harika yaratmıştı. Megamind’ın karşısına da Superman’in bir varyantı olan Metro Man karakterini yerleştirmişti. The Boys ve Invincible gibi animasyonlara sahip olmadığımız o yıllarda bu film çok hoşumuza gitmişti.

Dijital yayın platformu Peacock, Megamind’ın hikayesini anlatmaya devam etmek istedi. Bunun için de filmi yaratan orijinal ekip ile yeniden anlaştı. Megamind’s Guide to Defending Your City adıyla bir animasyon serisi hazırlayacaklar. Bu seri, filmden sonra olanları anlatacak. Megamind herkese bir şehrin nasıl korunacağını öğretecek. Brainbotlar da tüm süper kahramanların izlemesi gereken bu öğretileri kayda alacaklar. Böylece Megamind, Youtuber ya da Influencer gibi bir şey olacak.

Penguins of Madagascar ile bir başka harikaya imza atan ikili Alan Schoolcraft ve Brent Simmons‘ın ellerinden çıkacak bu seri için beklentilerimiz hayli yüksek. Filmde J.K. Simmons, Brad Pitt, Tina Fey, Jonah Hill ve Will Ferrell seslendirme yapmıştı. Fakat dizide kimlerin seslendirme yapacağı henüz belli değil.

Bizi en çok heyecanlandıran Megamind’ın devam serisi olsa da Peacock bir başka seri daha yapacak. 2019’da çıkan Abominable için de bir devam serisi hazırlıyorlar. Onun da adı Abominable and the Invisible City olacak.

Bunun dışında okul öncesi yaştaki çocuklar için de animasyonlar hazırlayacaklar. Onları Deadline‘ın haberinden inceleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Doctor, Clara ve Aptal Yerine Konulmak!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.