Dizi Haberleri

Marvel’ın What If…? Bölüm Detayları Belli Oluyor

Marvel filmlerine değişik bir bakış açısı sunacak olan What If…? serisi, animasyon olarak karşımıza çıkmaya hazırlanırken, bölüm detayları da belli olmaya başladı.

Bu yılın başlarında Peggy Carter’ı, Captain America yorumu olan Captain Carter olarak görmüştük. D23 Fuarı sırasında oldukça kısa bir tanıtımla bizlerle buluşmuştu. Ancak What If…? içerisinde anlatılacak hikayelerin geri kalanına dair pek bilgimiz yok.

Genel olarak bildiğimiz şu ki, seri animasyon olarak hazırlanacak ve Infinity Saga sürecine değişik açılardan bakacak. Olsaydı ne olurdu, ya da olmasaydı ne olmazdı gibi sorulara cevaplar arayacak. Serinin en güzel taraflardan biri de tüm orijinal kadronun seslendirme yapacak olması.

What If…? bölümleri arasında, T’Challa’yı Star Lord olarak; Captain America’yı zombi olarak; Peggy Carter’ı Captain Carter olarak göreceğiz. Ayrıca Steve Rogers’ın süper asker serumu almadığı bir senaryonun da olacağı ortaya çıktı.

Yeni çıkan bilgiler dahilinde Peter Parker’ın Spider-Man olmadığı, bunun yerine Hawkeye olduğu bir bölümün de hazırlanacağı ortaya çıktı. Elbette Tom Holland, yine kendisini seslendirecek.

What If…? serisinin MCU’nun bir parçası olması ve bazı ufak sürprizler barındırması bekleniyor. Animasyon serisi 2021’nin yaz aylarında Disney+ platformu üzerinden yayınlanacak.

Eğer daha öncesinde gözünüzden kaçırdıysanız What If…? için daha öncesinde yayınlanan görsellere de aşağıdaki galerimizde bulabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.