Dizi Haberleri

Marvel Studios, Ironheart Dizisi Çekecek

Disney+ platformu için hazırlanan dizi ve filmler hakkında çıkan yeni söylentiler arasına Ironheart ismi de eklendi. Iron Man’in yokluğunda, bu zırha sahip yeni bir karakterle buluşabiliriz.

Aslında Ironheart söylentisi pek de yeni değil. Avengers: Endgame’in ardından, Iron Man’in seriye veda etmesiyle bu boşluğu kimin dolduracağı söylentisi dolaşıyordu. Kızı Morgan Stark’ın meşaleyi devralacağı dillendirildi ama sonrasında bundan vazgeçildi. Zaten Morgan’ın gençlik halini canlandıran Katherine Langford’un bulunduğu sahneler de son kararda filmden kaldırılmıştı.

İsimler gidip gelirken elbette bir tanesinin ön plana çıkması kaçınılmazdı. Kendi başına bir Iron Man zırhı tasarlayıp kullanmaya başlayan Riri Williams, diğer ismiyle Ironheart, Disney+’ta bir dizi olarak karşımıza çıkabilir.

Söylentiler The Cinema Spot web sitesinde yer aldı. Şu an için projenin geliştirilme aşamasında olduğu belirtiliyor. Ancak bir yönetmen ismi ya da kadroya ilişkin bilgiler yok. Çizgi roman serilerinde de Tony Stark ile yakın bir ilişkisi bulunan Riri Williams-Ironheart dizisi ilginç olabilir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Lovecraft Country Dizisi, 2. Sezon Başlamadan İptal Edildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.