Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Marvel Studios, Ironheart Dizisi Çekecek

Marvel Studios, Ironheart Dizisi Çekecek

Disney+ platformu için hazırlanan dizi ve filmler hakkında çıkan yeni söylentiler arasına Ironheart ismi de eklendi. Iron Man’in yokluğunda, bu zırha sahip yeni bir karakterle buluşabiliriz.

Aslında Ironheart söylentisi pek de yeni değil. Avengers: Endgame’in ardından, Iron Man’in seriye veda etmesiyle bu boşluğu kimin dolduracağı söylentisi dolaşıyordu. Kızı Morgan Stark’ın meşaleyi devralacağı dillendirildi ama sonrasında bundan vazgeçildi. Zaten Morgan’ın gençlik halini canlandıran Katherine Langford’un bulunduğu sahneler de son kararda filmden kaldırılmıştı.

İsimler gidip gelirken elbette bir tanesinin ön plana çıkması kaçınılmazdı. Kendi başına bir Iron Man zırhı tasarlayıp kullanmaya başlayan Riri Williams, diğer ismiyle Ironheart, Disney+’ta bir dizi olarak karşımıza çıkabilir.

Söylentiler The Cinema Spot web sitesinde yer aldı. Şu an için projenin geliştirilme aşamasında olduğu belirtiliyor. Ancak bir yönetmen ismi ya da kadroya ilişkin bilgiler yok. Çizgi roman serilerinde de Tony Stark ile yakın bir ilişkisi bulunan Riri Williams-Ironheart dizisi ilginç olabilir.

İlginizi Çekebilir  HBO, Game of Thrones'un Final Bölümü Hakkında Konuştu