Dizi Haberleri

Mandalorian, İsteğe Bağlı Yayınlarda Stranger Things’i Geçti

Disney+’ın Mandalorian dizisi, henüz üç bölümü yayınlanmış olmasına rağmen Netflix’in Stranger Things’ini talep istatistiğine göre geçmiş durumda.

Dijital yayın platformlarından ve isteğe bağlı yayınlardan veri toplayan analitik kuruluşu Parrot Analytics, Disney+’ın yeni dizisinin yeni bir rekora imza attığını duyurdu.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. İsteğe bağlı yayınlarda, izlenen içerikleri kullanıcı sayısına göre değil; ne kadar talep edildiğiyle ölçülür. Disney+, The Mandalorian’ın yayınlanmasıyla birlikte 15 milyon yeni kullanıcıya ulaşmış. Ancak izleme sayısı bundan daha da yüksek.

İlgili Makaleler

Bu rekoru daha önceden 81 milyon talep ile Stranger Things elinde tutuyordu. Parrot Analytics’in açıklamasına göre The Mandalorian, 17-23 Kasım tarihleri arasında 100 milyon taleple birinciliğe oturmuş durumda. Stranger Things bu rekoru aralıksız 21 hafta boyunca elinde tutuyordu.

Henüz üç bölümü yayınlanmış bir dizi için oldukça iddialı sayılar. Disney+’ın da yeni bir platform olduğu ve hâlâ tüm dünyada başlamadığı düşünüldüğünde, doğru yere yatırım yapılmış gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir  Netflix'in Türk Orijinal Dizisi The Protector’a İki Oyuncu Daha Katıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu