Dizi Haberleri

The Mandalorian 3. Sezon Çalışmaları Başlamış

Star Wars serisinin Disney tarafından satın alınmasının ardından başımıza gelen en güzel şey olan Mandalorian’ın, 3. sezonu için senaryo taslak çalışmaları başlamış.

2019 yılının sonunda beklentilerimizin en düştüğü anda karşımıza çıkan Mandalorian serisinin, üçüncü sezon çalışmaları şimdiden başlamış. Bunu biz değil serinin başındaki isim John Favreau söylüyor.

COVID-19 salgınından dolayı birçok dizi, film, seri çekim işleri sekteye uğradı. Bu yılın sonunda yayınlanması planlanan Mandalorian 2. sezonu hakkında da bazı söylentiler dolaşıyor ama biz pek oraları olmak istemiyoruz. Çünkü yeni sezon kadrosu fazlasıyla iyi gözüküyor.

İlgili Makaleler

Bu konuşmalar devam ederken Iron Man filmlerinin yönetmeni ve aynı zamanda Mandalorian serisini yöneticisi John Favreau, boşluktan faydalanıp üçüncü sezonun senaryosunu yazmaya başlamış. Senaryo bir noktaya kadar da kabul edilmiş.

Daha yayınlanmadan evvel ikinci sezonu onaylanan serinin devamı için heyecan duymak oldukça normal. Tabii ki hikayenin gidişatı ve çekim süreci hakkında bir bilgi yok. Ancak zamanla bunlara da ulaşacağız.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones 5. Sezondaki Tüm Ölümler Bir Arada

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu