Dizi Haberleri

Lucasfilm ve Marvel’ın Yeni Star Wars Dizisi, Doctor Aphra Üzerine Olabilir

Yeni fakat kaynağı güçlü bir söylentiye göre Lucasfilm ve Marvel Studios, yeni Star Wars dizisini çizgi roman sayfaları arasında bulmuş olabilir.

The Mandalorian’ın şu anki başarısı sayesinde Star Wars serisine yeni diziler gelmesi yolunda yeni kapılar yavaş yavaş açılmaya başlandı. Disney, Rogue One öncesini anlatacak ve Cassian Andor’a odaklanacak bir diziyle Obi-Wan Kenobi’nin Tatooine’de geçirdiği zamanları anlatacak bir seri üzerinde çalışıyor. Bunları biliyoruz fakat sonrasında neler gelecek henüz bilmiyoruz.

Star Wars için yıllardır editörlük yapan ve sızıntı haberleriyle sürekli gündeme gelen Jason Ward isimli yazara göre Star Wars’un yeni dizisi Doctor Aphra isimli çizgi roman karakteri üzerine olacak.

Ward’ın sözlerine göre Lucasfilm ve Marvel Studios, kimseye haber vermeden yeni bir dizi için çalışmalara hızla başlamış. Dizinin ana karakteri olarak da bir süre Darth Vader için özel arkeolog olarak çalışan, Indiana Jones’un kadın versiyonu gibi adlandırılabilecek Doctor Chelli Lona Aphra’yı konu edinecek.

Doctor Aphra, Darth Vader çizgi romanlarında karşımıza çıkan sonrasında kendi çizgi roman serisine sahip olan bir karakter. A New Hope ve Empire Strikes Back dönemi arasında tarihi eser kaçakçılığı yaparken, bilindik karakterlerle de yolu kesişen Doctor Aphra, iyi bir tercih olabilir.

Serinin başında Kevin Feige’in olduğu ve çok yakın bir tarihte resmi duyuruyu görebileceğimiz söyleniyor. Eğer bu söylenti doğruysa, 2020 sonunda Disney+‘ta yayınlanmaya başlayabilir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Kaçan Kovalanır - Incal İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.