Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Lost Kadrosundan Game of Thrones’a Transfer

Lost Kadrosundan Game of Thrones’a Transfer

game-of-thrones-banner

Lost serisinden hatırlayacağınız ve birçok izleyicinin kısa sürede favori karakterlerinden biri haline gelen Mr. Eko’yu canlandıran Adewale Akinnuoye-Agbaje, Game of Thrones dizisinin 5. sezonunda boy gösterecek.

Aslında Adewale Akinnuoye-Agbaje gibi bir ismi sadece Mr. Eko ile hatırlamak olmaz. Adewale, artık kült haline gelmiş hapishane dizisi Oz’da da Adebisi isimli bir karaktere hayat vermiş ve izleyenlerin hafızasına kazınmıştı. Ayrıca Thor’un son filmi The Dark World’de de Algrim karakterini canlandırmıştı.adewale-gorsel-001

İngiltere kökenli oyuncu Adewale Akinnuoye-Agbaje, Game of Thrones’un 5. sezonunda Malko isimli bir karakteri bizlere sunacak.

Öte yandan George R. R. Martin’in kitaplarında Malko isimli bir karakter yok. Bu isim de, yapımcılarının Yara ve Tarisa gibi diziye yaptığı dikkat çekici karakterler biri olacakmış.

Bakalım Adewale, Game of Thrones’da nasıl bir performans sergileyecek? Kendisinin ismini bu aralar fazlasıyla duymaya başladım. Oz’daki oyunculuğu gerçekten takdire şayan bir boyuttaydı.

adewale-gorsel-002

Son olarak Bryan Cranston ile birlikte Trumbo isimli Hollywood filminde rol alacağı açıklandı. Unutmadan! Kendisi, Kit Harington (You know nothing Jon Snow) ile birlikte Pompeii isimli filmde de yer aldı.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones - Uzun Lafın Kısası

Son zamanlarda yıldızı parlayan bu oyuncunun, Game of Thrones serisine geçişi güzel olacak gibi gözüküyor.