Dizi Haberleri

Lost in Space 2. Sezonu Duyuruldu

Legendary Television’un yapımcılığını üstlendiği Netflix orijinal yapımı Lost In Space’in 2. sezonu duyuruldu. Robinson ailesinin uzayda dramaları ve maceraları devam edecek.

Başrollerini Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio ve Parker Posey canlandırıyor. Dizinin yürütücü yapımcılığında ise Zack Estrin, Kevin Burns, Jon Jashni, Matt Sazama ve Burk Sharpless bulunuyor.

Lost in Space’in konusu şöyle

Lost in Space 1960’ların klasik bilimkurgu dizisini dramatik ve modern bir Netflix Orijinali olarak yeniden yorumluyor. Günümüzden 30 yıl sonraki bir gelecekte geçen hikâyede uzayın kolonileşme dönemi başlamıştır ve daha iyi bir gezegende kendilerine yeni bir hayat kurmak üzere sınanmış ve seçilmiş olanların arasında Robinson ailesi de bulunmaktadır. Ancak bu çiçeği burnunda koloniciler yeni evlerine doğru seyahat ederken beklenmedik biçimde rotadan saparlar. Şimdi, orijinal varış noktalarının birçok ışık yılı uzağındaki tehlikeli ve yabancı bir gezegende hayatta kalabilmek için yeni müttefikler bulmak ve iş birliği yapmak zorundadırlar.

Lost in Space 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir  Dave Gibbons, Watchmen Dizisi İçin Çok Heyecanlı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu