Dizi Haberleri

Locke & Key Dizi Uyarlamasına IT Filminden 3 Transfer

Stephen King’in romanında uyarlanan sinema tarihinin 44 yıllık rekorunu kırarak tüm zamanların en çok izlenen korku filmi olan IT‘in (O) 3 oyuncusu çizgi romandan uyarlanan Locke & Key dizisinde buluşuyor.

Hulu kanalında yayınlanacak Locke & Key, tüm zamanların en iyi ilk 3 gün hasılatı ve en çok izlenen korku filmi olan IT’ten bir trasfer daha yaptı.

IT’te başarılı bir performans sergileyen genç oyuncu Owen Teague dizinin kadrosuna dahil oldu.

Owen Teague

Böylece, kadroya daha önce dahil edilen, IT filminde Georgie’yi canlandıran Jackson Robert Scott ve Gretta’yı canlandıran Megan Charpentier‘le birlikte IT’ten diziye geçiş yapan oyuncu sayısı üçe yükseldi.

Jackson Robert Scott – Megan Charpentier

Üstelik Fantastik korku türündeki dizideki IT (O) izleri oyuncularla sınırlı değil. Çünkü Locke & Key‘in yönetmen koltuğunda IT’in yönetmeni Andy Muschietti oturuyor.

IDW çizgi romanından uyarlanan dizinin senaryosunda, çizgi romanın da yaratıcılarından Joe Hill‘in imzası var.

Fantastik yapım, babalarının ölümünün ardından Maine’deki çok eski aile evlerine taşınan ve evin anahtarlarının sihirli olduğunu keşfeden üç kardeşin maceralarını ekrana taşıyacak.

Anahtarlar sayesinde özel güçler kazanan kardeşler, onları ele geçirmeye çalışan kötücül varlıklarla mücadele edecekler.

İlginizi Çekebilir  Black Mirror Ekibinin Yeni Yapımı 2020 Bit Artık'tan Fragman Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu