Dizi Haberleri

Kit Harington, Game of Thrones’un Final Sezonunu İzlememiş

HBO’nun popüler dizisinde Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington, kendisine final sezonuna yönelik yoğun tepkilerin sorulduğu 22 Eylül Pazar günkü Emmy Ödül Töreni sahne arkasında muhabirlere konuştu.

HBO’nun popüler dizisinde Jon Snow karakterini canlandıran aktör, kendisine final sezonuna yönelik yoğun tepkilerin sorulduğu 22 Eylül Pazar günkü Emmy Ödül Töreni sahne arkasında muhabirlere konuştu.

Harington, Entertainment Tonight’a yaptığı açıklamada, “Diziyi hala izlemedim. İhtilaflı tartışmayla böyle başa çıkıyorum. Final sezonunu izlemedim” dedi.

Oyuncu, yapımı savunmaya şu yorumlarla devam etti:

Diziyi çekmenin nelere mal olduğunu biliyorum. Gerçekten zordu ve herkes işe sevgi ve emeğini kattı. Bence bizim için hikaye anlamında yaptığımız şeyin doğru olduğunu biliyorduk. Ve 10 yıldır onlarla birlikte yaşadığımızdan, karakterler için de doğru olanın bu olduğunu biliyorduk. Dolayısıyla bizim için tartışma, bizi o kadar da etkilemedi.

David Benioff ve DB Weiss’ın diziye verdiği yönü eleştiren bir milyondan fazla Game of Thrones hayranı, final sezonunun yeni senaristlerle yeniden çekilmesi talebiyle bir dilekçe imzalamıştı.

Yarattığı ihtilafa rağmen dizi, Emmy Ödülleri’nde Harington’ın Drama dalında En İyi Erkek Oyuncu adaylığıyla birlikte rekor sayıda, 32 ödüle aday gösterildi. Ancak En iyi Drama ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Peter Dinklage) olmak üzere törenden iki ödülle ayrıldı.

Kaynak: Independent Türkçe, Entertainment Tonight

İlginizi Çekebilir  The Suicide Squad Ekibinden Peacemaker'a Özel Dizi Geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu